Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Nabierz sił we własnym domu - nowe wydanie Baumit Magazynu już dostępne!

11 Czerwca 2021
Czy da się we wnętrzach stworzyć klimat podobny do tego, którym możemy raczyć się, przebywając w górach, nad morzem lub w pobliżu wodospadu, gdzie powietrze jest najświeższe? Okazuje się, że tak! O tym, jak to możliwe, przeczytacie na łamach najnowszego wydania Baumit Magazynu. Zobaczcie, co jeszcze interesującego znajdziecie w numerze!
 
 

Tradycyjnie, jeszcze przed wakacjami firma Baumit oddaje do dyspozycji czytelników nowe wydanie magazynu, poświęconego tematyce wykańczania wnętrz i elewacji. Architekci, wykonawcy czy inwestorzy jak zawsze znajdą w nim sporą porcję praktycznej wiedzy o aktualnych trendach, nowinkach technologicznych czy branżowych wydarzeniach. To obowiązkowa lektura dla każdego, kto poszukuje zdrowych materiałów budowlanych, dzięki którym można mieszkać w komfortowych i bezpiecznych warunkach. 
 
Znaczna część numeru została poświęcona prezentacji innowacyjnego systemu do wykańczania ścian wewnętrznych – Baumit Ionit, w którego skład wchodzi farba wewnętrzna i masy szpachlowe o supermocach. Jakich? Przeczytacie o nich w publikacjach „Nabierz sił we własnym domu”, „Jony źródłem dobrego samopoczucia” oraz „Oaza wypoczynku”. Zdradzamy, że farba IonitColor posiada właściwości prozdrowotne, dzięki ktorym zwiększa się ilość dobrych jonów w powietrzu. Z kolei masy szpachlowe IonitFinish i IonitFino doskonale regulują poziom wilgotności w pomieszczeniach. Pamiętając o tym, że nawet 90% czasu spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach, a jakość powietrza ma istotny wpływ na nasze samopoczucie, z pewnością jest to temat, którym warto się zainteresować. 
 
Miłośników dobrej architektury zaciekawi z pewnością cykl tekstów przedstawiających laureatów konkursu Fasada Roku 2020, wśród których tym razem znalazły się: zrealizowane w zgodzie z filozofią slow life osiedle Nowe Kolibki w Gdyni, charakteryzujący się wysokim standardem nowo wybudowany akademik Student Depot w Gdańsku oraz przedwojenny blok w Nowej Soli, który niedawno otrzymał nowe życie dzięki pracom termomodernizacynym. Na kolejnych stronach magazynu znajdziecie także wyniki rozstrzygniętego w kwietniu europejskiego konkursu Life Challenge 2021.
 
Z bieżącego wydania dowiecie się również, jak przyspieszyć prace związane z tynkowaniem ścian czy wykonaniem posadzki podłogowej. Poznacie też kolekcję Shades of White – 12 odcieni bieli tynków i farb elewacyjnych, spośród których można wybrać ten najbardziej dopasowany do swojego budynku, by nadać mu wyjątkowy charakter.
 
To i jeszcze więcej znajdziecie w najnowszym Baumit Magazynie, który jest dostępny dla każdego w formie e-wydania na stronie www.baumit.com. Przyjemnej lektury!
 
 
 
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 406 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 11 Czerwca 2021

Podziel się    Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u