Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Namalował świat stopą

18 Marca 2013
Pasjonuje się motoryzacją i malarstwem. 27 letni Bartek Ostałowski od najmłodszych lat interesował się motosportem. Po zdaniu prawa jazdy, przygotowywał sie do startów w amatorskich rajdach, plany te przerwał wypadek.

W 2006 roku w wyniku wypadku komunikacyjnego Bartek stracił obydwie ręce, ale rok później mimo przeciwności losu nauczył się jeździć autem kierując lewą stopą. Zamiłowanie do motosportu sprawiło że rozpoczął treningi w BMW E30 ucząc sie driftu i sportowej jazdy. W 2010 roku zrobił międzynarodową licencje fia. Startował w Mistrzostwach Polski Rally Cross i Wyścigowym Pucharze Polski. W tym roku zaczyna startować w drifcie. Jest określany jako jedyny profesjonalny kierowca sportowy na świecie, który prowadzi stopą.

16 czerwca w ramach III edycji Meczu Życia Bartek zaprezentuje się od zupełnie innej strony. W Ośrodku Kultury w Brzeszczach będzie można zobaczyć jego autorskie obrazy namalowane stopą. Wydarzenie odbywać się będzie pod hasłem „Gramy Sprawnie!”, a całość wystawy będzie można zobaczyć do 30 czerwca.


Więcej na:
www.facebook.com/meczzycia
www.rafalandreas.pl
www.bartekmoto.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 1836 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 18 Marca 2013

Podziel się    Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u