Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Neo Fashion Jamboree - dla wszechstronnie modnych

25 Kwietnia 2014
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych modą, designem, fotografią i grafiką na Festiwal Mody Neo Fashion Jamboree 16-18 maja w Bielsku-Białej. W programie wydarzenia m.in. wystawy, wykłady, warsztaty, pokazy oraz finał konkursu fotograficznego.

Wśród zaproszonych artystów pojawi się m.in. Mate Moro, węgierski fotograf o oryginalnej estetyce, dla którego będzie to premierowa wystawa w Polsce. Artysta współpracuje z projektantami, fotografuje lookbooki, kampanie wizerunkowe oraz edytoriale dla magazynów modowych. Zachęcamy także do obejrzenia prac poświęconych Visual Merchendisingowi, na których będzie można zobaczyć najnowsze tendencje w aranżacji witryn i przestrzeni sklepowych, przygotowanych przy współpracy z MH Showroom oraz Krakowskimi Szkołami Artystycznymi. Podczas tegorocznej edycji przygotowywana jest również wystawa Piotra Domagały, z którego obiektywem zmierzyło się wiele popularnych nazwisk, a którego pasją jest fotografia mody. Dodatkowo będzie można zobaczyć ilustracje modowe młodej artystki Adriany Krawcewicz, publikującej m.in. w brytyjskim Computer Arts, Dash Magazine czy Trendland oraz wystawę zbiorową „Printing&Writing”, nawiązującą do popularnego trendu nadrukowywania tkanin.

W części edukacyjnej zapraszamy na warsztaty z Natalią Kacper-Mleczak, w ramach których uczestnicy wspólnie z prowadzącą będą tworzyć scenografię na przeszklonym dziedzińcu Zamku Sułkowskich. Seána Ó Cathasaigh, ilustrator oraz Visual Merchandiser, który współpracował m.in. z Harvey Nichols w Szkocji, będzie tworzył nietypowy concept store wśród historycznych maszyn w Starej Fabryce, wykorzystując do tego elementy kolekcji Patrizi Pepe, Love Moschino i duetu Paprocki&Brzozowski. Podczas wykładu wskazówek debiutującym projektantom, jak zaistnieć w mediach, udzieli wicenaczelny „Fashion Magazine”, Michał Zaczyński. Katarzyna Młynarczyk z Socjomanii wyjaśni natomiast, jak wykorzystać w celu skutecznej promocji w branży mody potencjał mediów społecznościowych. Dodatkowo w programie warsztaty z rysunku żurnalowego, wykłady z  przygotowania portfolio, wystwa prac studentó architektury wnętrz, pokazy w strefie projektanta oraz finał konkursu DreamTeam, dla zespołów pracujących nad efektem sesji zdjęciowej.

www.neo-fashion-jamboree.comGaleria:powrót


Odwiedzono: 2358 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 25 Kwietnia 2014

Podziel się    Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u