Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Polski design doceniony w międzynarodowym konkursie

27 Sierpnia 2014
Ewelina Niska jako jedyna Polka zakwalifikowała się do ścisłego finału prestiżowego konkursu dla projektantów wnętrz - SBID International Design Awards. Co roku o miejsce w czołówce walczą tysiące projektantów skupionych wokół projektowania przestrzeni. Projekt Niskiej – „Habitat” powalczy o nagrodę w kategorii KBB (kuchnia, łazienka, sypialnia). Internauci mogą wesprzeć naszą reprezentantkę oddając głos na jej projekt na oficjalnej stronie konkursu.

„Habitat”, czyli projekt wnętrza łazienki, łączy klasę, elegancję, szlachetne materiały, łagodne kolory oraz niezwykłą lekkość. Elementy charakterystyczne dla pracy Eweliny Niskiej to prostokątne kształty, szkło i przejrzystość powierzchni. Autorka pracy traktuje udział w konkursie jako wyzwanie:

Biorąc udział w konkursie realizuję swoją potrzebę rywalizacji, rzucam sobie wyzwanie. Z kim rywalizuję? Z samą sobą. Nie rywalizuję z autorami pozostałych prac, bo wszystkie projekty są świetne, są zupełnie różne i każdy z nich na pewno znajdzie swoich zwolenników. Dlaczego akurat ten konkurs? Bo jest niezwykle prestiżowy, w jury zasiadają znamienite nazwiska. Udział w konkursie to dla mnie szansa poznania opinii z zewnątrz – mogę zmienić perspektywę patrzenia na swoje prace. Ciągłe rozwijanie się to najlepsza rzecz, jaką możemy dla siebie zrobić. Jeżeli ktoś zdecyduje się oddać głos na mój projekt to będzie to dla mnie sygnał, że właściwie wybrałam kierunek, w którym idę, a rozwój, do którego tak dążę, przynosi efekty – mówi Ewelina Niska, autorka projektu „Habitat”.

SBID International Design Awards

Konkurs SBID International Design Awards, obejmujący 30 krajów na 5 kontynentach, to jeden z najbardziej uznanych konkursów dla projektantów wnętrz. Co roku o wyróżnienie walczą tysiące designerów. Projekty oceniane są przez międzynarodowych liderów w branży. W tym roku w jury zasiądą między innymi: Kevin Mau (Senior Creative Director, The Boeing Company), Ben McOwen Wilson (Director of Content Partnerships, You Tube), Jane Preston (Facilities Manager UK, Real Estate & Workplace Services, Google), Christopher Jenner (Creative Director, Eurostar). Laureaci wyłaniani są w 15 kategoriach, między innymi: projekt wnętrza hotelu, projekt KBB (kuchnia, łazienka, sypialnia), projekt wnętrza restauracji i baru, projekt przestrzeni rozrywkowej. W każdej kategorii
o wygraną walczy 10 projektów.

Warto wykorzystać swój głos

Zwycięzcy zostaną wybrani na podstawie głosów oddanych przez jury konkursu (wartość ich głosów to 60% całej oceny) oraz głosów oddanych przez internautów (40%). Każdy z nas może wesprzeć projekt naszej reprezentantki i oddać głos na jej pracę. Wystarczy wejść na oficjalną stronę konkursu www.internationaldesignexcellenceawards.com**, z menu znajdującego się po prawej stronie wybrać zakładkę „Finalists”, a następnie w kategorii KBB Project odszukać „Habitat” i kliknąć: „Vote”. Głosowanie potrwa do 5 września do 17.30.  

Głos można oddać >> TUTAJGaleria:


powrót


Odwiedzono: 1478 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 27 Sierpnia 2014

Podziel się    Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u