Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

SuperKids gotują! Książka online z przepisami testowanymi przez dzieci

25 Sierpnia 2020
Organizatorzy programu branżowego dla wykonawców dachów SUPERDEKARZ wydali limitowaną edycję książki „SuperKids gotują. Przepisy testowane przez dzieci”, która dostępna jest za darmo w formie online na portalu SUPERDEKARZ.PL.
 
 

Książka zawiera zbiór przepysznych potraw, które zostały polecone i własnoręcznie wykonane przez dzieci i wnuki uczestników programu SUPERDEKARZ. Autorzy przepisów otrzymali pamiątkowy egzemplarz albumowego wydania książki.
- Przesłane do nas przepisy na śniadania, obiady i desery są łatwe do wykonania i smakują dzieciom – mówi Małgorzata Lasota, Koordynator programu SUPERDEKARZ. – Mamy nadzieję, że z bezpłatnego wydania książki w internecie skorzysta wielu rodziców, zachęcając swoje dzieci do kulinarnych eksperymentów i dając im wielką radość ze zdobycia nowych umiejętności, które może podziwiać cała rodzina!
 
Radzenie sobie w kuchni, kreatywność i radość z gotowania dla innych to jedne z najbardziej docenianych na świecie umiejętności, co potwierdzają liczne programy telewizyjne dla amatorów i profesjonalistów. A zamiłowanie do dobrego jedzenia i wejście w świat kulinariów zaczyna się zwykle we wczesnym wieku. 
 
Inspiracją do stworzenia zbioru przepisów „SuperKids gotują. Przepisy testowane przez dzieci” jest hasło XII edycji programu SUPERDEKARZ, zrzeszającego kilkuset najlepszych dekarzy w Polsce – Koneserzy Dobrego Smaku. Ten największy w kraju program dla wykonawców dachów od 12 lat proponuje szereg działań dla dekarzy – w tym szkolenia, rywalizację zawodową czy wsparcie techniczne, ale również wiele aktywności dla partnerek, dzieci i wnuków uczestników programu.
Portal SUPERDEKARZ.PL stanowi z kolei centrum informacji o budowie i konserwacji dachów dla osób, które planują budowę lub są posiadaczami własnego domu.

Inicjatorem i patronem programu jest firma BMI Braas Polska, wiodący na rynku producent zintegrowanych systemów dachowych. 
 
Bezpośredni link do książki:
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1114 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 25 Sierpnia 2020

Podziel się    Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u