Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

SuperKids w roli idoli!

29 Czerwca 2021
Po ubiegłorocznym sukcesie książki „SuperKids gotują” z przepisami kulinarnymi nadesłanymi przez dzieci SUPERDEKARZY, organizatorzy programu wydali właśnie pamiątkowy album ze zdjęciami dzieci, które wcieliły się w rolę swoich muzycznych idoli. Album dostępny jest również w wersji elektronicznej na portalu SUPERDEKARZ.PL.
 

Zdjęcia dzieci i wnuków uczestników programu SUPERDEKARZ zostały zgłoszone na konkurs „Mój muzyczny idol” zorganizowany z okazji Dnia Dziecka. 22 dzieci, których zdjęcia znalazły się w albumie, otrzymają jego książkowe wydanie oraz głośniki JBL Go3.
 
- Od kilku lat aktywności kreatywne dla dzieci uczestników programu SUPERDEKARZ są jego stałym i mocnym punktem. Tegoroczna muzyczna odsłona programu zainspirowała nas do tego, by ponownie oddać głos dzieciom i, jak widać, ich pomysłowość i odwaga znów nas nie zawiodły! Cieszy nas również fakt, że ta zabawa zaangażowała całe rodziny i pozwoliła dzieciom poczuć się bardzo wyjątkowo – mówi Dariusz Smolis z firmy BMI Braas, fundatora nagród.
 
Programu SUPERDEKARZ trwa nieprzerwanie od ponad 13 lat i zrzesza kilkuset najlepszych dekarzy w Polsce. Każdego roku proponuje szereg działań dla dekarzy – w tym szkolenia, rywalizację zawodową czy wsparcie techniczne, ale również wiele aktywności dla partnerek (SuperLadies), dzieci i wnuków uczestników programu (SuperKids). Portal SUPERDEKARZ.PL stanowi z kolei centrum informacji o budowie i konserwacji dachów dla osób, które planują budowę lub są posiadaczami własnego domu. Inicjatorem i patronem programu jest firma BMI Braas Polska, wiodący na rynku producent zintegrowanych systemów dachowych. 
 
Bezpośredni link do albumu:
 
Portal SUPERDEKARZ.PL to źródło porad związanych z budową i konserwacją dachów, opracowanych we współpracy z doświadczonymi wykonawcami dachów oraz doradami technicznymi BMI Braas. Serwis skierowany jest zarówno do osób zainteresowanych budownictwem, profesjonalnych dekarzy, jak i osób planujących budowę lub właścicieli własnego domu. Strona zawiera m.in. praktyczną wyszukiwarkę Superdekarzy oraz Certyfikowanych Dekarzy Braas działających w Polsce.


 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 380 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 29 Czerwca 2021

Podziel się    Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u