Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

CREATON Polska pomoże 4 rodzinom w ramach akcji „Szlachetna Paczka”

6 Grudnia 2022
W tym roku, już po raz 4 z rzędu, CREATON Polska bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Szlachetna Paczka”. Tradycyjnie w połowie listopada wybrane zostały rodziny w trudnej sytuacji materialnej, którym firma udzieli wsparcia, przekazując przygotowane paczki 10 i 11 grudnia podczas „Weekendu Cudów”. 
 
 
 
 
 

Na pomoc CREATON Polska tym razem czekają dwie rodziny ze Starego Lubosza (woj. wielkopolskie) oraz po jednej rodzinie z Zawiercia (woj. śląskie) i Brus (woj. pomorskie). Podobnie jak w ubiegłych latach, firma przekaże produkty zaspokajające kluczowe potrzeby. Do potrzebujących trafią więc urządzenia RTV i AGD, meble, odzież, żywność i środki czystości oraz inne przedmioty wielkogabarytowe.
 
Do przygotowania świątecznych darów firma zaprasza wszystkich swoich pracowników, nie tylko w formie pomocy podczas zakupu, pakowania i dostarczania paczek potrzebującym. Do 6 grudnia br. w trzech lokalizacjach CREATON Polska prowadzona jest zbiórka żywności, środków czystości oraz odzieży. Osoby zatrudnione w firmie mogą wesprzeć udział w akcji przynosząc potrzebne rodzinom rzeczy do zakładu w Olkuszu, Chojnicach lub Widziszewie. 
„Każdego roku włączając się w «Szlachetną Paczkę» niesiemy świąteczną pomoc potrzebującym z dobrze nam znanych okolic Olkusza, Chojnic i Widziszewa. Dzięki naszym wspólnym staraniom w ubiegłych latach trafiły do wielu rodzin w trudnej sytuacji życiowej najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak: opał, produkty spożywcze czy sprzęt AGD, pomoce szkolne, odzież i zabawki dla dzieci. Szczególnie jest to bardzo ważne obecnie, kiedy nawet najmniejszy gest niosący pomoc jest bezcenny” – podkreśla Jakub Skowron, Communication & PR Manager CREATON Polska.
 
„Szlachetna Paczka” jest inicjatywą, która łączy potrzebujących z darczyńcami. Pierwszym pozwala często nie tylko godnie przeżyć święta Bożego Narodzenia, ale także polepszyć warunki bytowe. Dla drugich jest okazją do czynienia dobra i zwrócenia uwagi na najsłabszych. Dzięki firmom biorącym udział w tej szlachetnej akcji rośnie liczba zaangażowanych w nią osób, a tym samym pomoc dociera do szerszego grona potrzebujących.

www.creaton.pl
 
 
 Galeria:powrót


Odwiedzono: 1323 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 6 Grudnia 2022

Podziel się    Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u