Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Dlaczego warto postawić na kompletny system ogrodzeniowy?

18 Maja 2011
Na etapie układania planu ogrodzenia naszej posiadłości, często musimy odpowiedzieć sobie na wiele pytań. Pośród ogromu możliwości często nie dostrzegamy faktu, że najlepiej sprawdzają się kompletne, gotowe systemy, zaprojektowane z najdrobniejszymi detalami, z myślą o wypełnieniu każdej funkcji.

Przewagi przemyślanego, kompletnego rozwiązania zaprezentujemy na przykładzie systemu Nylofor 3D, produktu lidera branży - firmy Betafence. To przede wszystkim gotowe do zamontowania panele, bramy przesuwne i skrzydłowe, furtki, a także różne rodzaje słupów, oraz inne akcesoria i dodatki.
 
 
 
 
Optymalne ogrodzenie:
  • spełnia nasze wymagania,
  • zapewnia dodatkowe możliwości,
  • stwarza okazje do wprowadzania modyfikacji.
 
Nie trać czasu na konserwację
Wybierając system Nylofor 3D możemy być spokojni o jego trwałość. Betafence zabezpieczył swój produkt przed korozją w najlepszy z możliwych sposobów. Panele, słupy i inne części systemu są ocynkowane i pokryte powłoką poliestrową przy użyciu metody proszkowej. Dzięki temu nie musimy się martwić o kosztowny proces konserwacji, a wszystkie elementy ogrodzenia w doskonałym stanie posłużą nam przez długie lata.
 
Ciesz się trwałym bezpieczeństwem
Panele Nylofor 3D cechuje bardzo wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki charakterystycznemu przegięciu 3D, poziomemu profilowaniu oraz grubym drutom możemy spać spokojnie. Ogrodzenie firmy Betafence nie będzie się wyginać. Zachowa swój pierwotny, estetyczny kształt oraz wszystkie walory ochronne.
 
Dobrze się zaprezentuj
Projektanci systemu zadbali, aby trwałość została doskonale połączona z prostym, estetycznym designem. Wspomniane wyżej przegięcie 3D, nie tylko nadaje sztywności, ale też podnosi walory estetyczne, wprowadzając nowoczesny, modny styl. Ponadto panele, jako część jednolitego systemu, doskonale pasują do systemowych furtek i bram. Takie ogrodzenie tworzy jednolitą, harmonijną kompozycję, która zachwyci niejednego przechodnia i mile powita nadchodzących gości.
 
Korzystaj z wielu możliwości
Producent udostępnia nam ogrodzenie w różnych wysokościach, od 63 cm, do paneli ponad dwumetrowych. Dzięki temu system znajdzie zastosowanie zarówno jako wygrodzenie części ogrodu, jak i jako solidne zewnętrzne zabezpieczenie przed intruzami. Możemy oczywiście także dopasować odpowiedni kolor. Podstawową barwą jest zielona, niemniej jednak w ofercie znajdziemy także inne kolory (m.in. metaliczne), a na zamówienie każdy odcień z palety RAL.
 
Dopasuj system do posiadłości
Aż pięć różnych rodzajów słupów pozwala na montowanie systemu na różne sposoby, co z pewnością ułatwi jego instalację. Z systemem Nylofor 3D rozwiążemy też każdy problem dotyczący wjazdu na naszą posiadłość. Możemy wybrać pomiędzy bramami przesuwnymi lub też jedno i dwuskrzydłowymi. Tak szeroki wachlarz możliwości sprawi, że system sprawdza się niemal wszędzie, niezależnie od skomplikowanych warunków terenowych.
 
Chroń swoją prywatność
Pewną nowość stanowi dodatek do systemu Nylofor 3D w postaci paneli Nevada. Są to innowacyjne przesłony z tworzywa sztucznego, które możemy zamontować na ogrodzeniu. Wykorzystując to rozwiązanie w kilka chwil zapewnimy sobie osłonę przed gwarem i hałasem ulicy, ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów, lub też ukryjemy część ogrodu (np. kompostownik) przed wzrokiem gości. Listwy paneli Nevada dopasujemy do każdego otoczenia. Do wyboru mamy panele imitujące drewno (jasne bądź ciemne), standardowe zielone, lub modernistyczne antracytowe. Nevada to panele lekkie i możemy je zamontować własnoręcznie, bez specjalnych narzędzi. Posłużą długo ponieważ jak wszystkie produkty Betafence cechują się wyjątkową trwałością.
 
Wybierz gotowe systemy
Gotowe systemy od jednego producenta to jak widać szereg korzyści oraz mnóstwo możliwości, które pozwalają zagospodarować każdą przestrzeń na różne sposoby. Dodatkowo Betafence zapewnia pełnym systemom ogrodzeniowym gwarancję na 10 lat, dzięki czemu możemy poczuć się naprawdę bezpiecznie.
 
Więcej o produktach i nowościach w ofercie firmy Betafence na stronie www.betafence.pl

Zobacz prezentację BetafenceGaleria:


powrót


Odwiedzono: 4457 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 18 Maja 2011

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u