Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

MONOBLOK pierwszorzędna pompa ciepła od STIEBEL ELTRON - skorzystaj z aktualnej PROMOCJI

14 Maja 2021
Odkryj darmową energię z powietrza i ogrzewaj swój dom monoblokowymi pompami ciepła STIEBEL ELTRON. W okresie od kwietnia do końca grudnia 2021 r. skorzystaj ze specjalnej promocji na rozwiązania dedykowane nowym i modernizowanym budynkom. Poznaj dostępne pakiety i uzyskaj dofinansowanie z programu CZYSTE POWIETRZE. Zainwestuj w niezależność energetyczną i ciesz się komfortem. 

 
 

Ekologicznie i nowocześnie z marką STIEBEL ELTRON

MONOBLOK to hermetycznie zamknięta na etapie produkcji konstrukcja pomp ciepła, z fabrycznie zamkniętym układem chłodniczym. Prosta w instalacji, bezpieczna dla Użytkownika. Pompuj czyste ciepło do swojego wnętrza ze STIEBEL ELTRON. W nowych budynkach pompy ciepła mają doskonałą wydajność. Dodatkowo można je podłączyć do systemu wentylacji, który umożliwia centralną regulację temperatury i jakości powietrza. Ich niskie zużycie w naturalny sposób pomaga zminimalizować koszty ogrzewania, chłodzenia i przygotowania ciepłej wody. W budynkach modernizowanych zastąpienie tradycyjnych systemów grzewczych powietrzną pompą ciepła przynosi duże oszczędności finansowe. Prosty montaż jest możliwy dla szerokiej gamy budynków, od domków letniskowych po budynki komercyjne, często przy wykorzystaniu istniejącej instalacji grzewczej. Rezygnując ze starych i nieefektywnych pieców czy kotłów warto skorzystać 
z dofinansowania w ramach programu CZYSTE POWIETRZE: https://bit.ly/3tCvPki - poczuj moc oszczędności! 

Pakiety STIEBEL ELTRON objęte PROMOCJĄ

Pakiet dedykowany do nowych domów o powierzchni 100-220 m2 – HPA 8 Plus COOL FLEX Set.
Pakiet zaprojektowany na potrzeby nowych i modernizowanych domów o powierzchni 100-400 m2 w trzech opcjach mocy – HPA 7/10/13 Premium COOL BASIC Set. Wielofunkcyjna centrala grzewcza z wbudowaną powietrzną pompą ciepła – LWZ 8 CS Premium. Przeznaczona do nowych domów o powierzchni do 200 m2.
Wszystkie pakiety zostały objęte 3 letnią gwarancją z pełnym osprzętem STIEBEL ELTRON z możliwością przedłużenia do 5 lat. 

MONOBLKOWE pompy ciepła w promocyjnych cenach i 3 prostych krokach

KROK 1 Sprawdź nasze propozycje, wypełnij formularz i wyślij,
                TUTAJ: https://bit.ly/3f8AVzv
KROK 2 Otrzymasz dedykowaną ofertę od naszego partnera w Twoim regionie.
KROK 3 Podejmij decyzję, czy chcesz zainwestować w swój komfort na wiele lat.
 
Już dziś działaj ekologicznie, będąc świadomym efektywność energetycznej i długoterminowych oszczędności w budżecie domowym. Wybierz MONOBLOK STIEBEL ELTRON. 

Więcej na www.stiebel-eltron.pl
 
 
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 576 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 14 Maja 2021

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u