Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Przyszłość dopiero się zaczęła

8 Czerwca 2021
Kochaj swój dom. Razem ze STIEBEL ELTRON odkryj jak inteligentne produkty i rozwiązania systemowe mogą poprawić komfort Twojego życia i zapewnić bezpieczeństwo inwestycji. Przyszłość należy do zielonej energii i inteligentnych technologii. Dlatego możesz być pewien, że STIEBEL ELTRON pomoże kształtować ją w sposób zrównoważony. Działamy dla Ciebie i dla środowiska. Samowystarczalność, na której możesz polegać.
 

STIEBEL ELTRON jest jedną z czołowych firm w Europie w zakresie ekologicznych rozwiązań grzewczych opartych na odnawialnych źródłach energii. Wnosi znaczący wkład w dystrybucję na całym świecie wysokowydajnych, opartych na energii elektrycznej produktów do obsługi budynków. Energia elektryczna ze słońca, wiatru, energii i wody to energia która jest i będzie dla nas dostępna w nieograniczonej ilości. Dzięki inteligentnym, ekologicznym rozwiązaniom w STIEBEL ELTRON zapewniamy samowystarczalność, bezpieczeństwo i zrównoważoną przyszłość dla nas wszystkich. Wszystko po to abyśmy mogli odegrać swoją rolę w kształtowaniu tego co będzie w przyszłości. 
Promujemy transformację energetyczną. Przecież ekologiczne, wydajne i wygodne produkty wykorzystujące odnawialne źródła energii to nie tylko przyszłość, ale już dziś rzeczywistość. Udowodniliśmy to w naszym Energy Campus.”
- Frank Röder, Dyrektor Kampusu Energetycznego STIEBEL ELTRON

Wierz w zieloną przyszłość
Postęp nie jest celem samym w sobie, ale szansą na poprawę jakości życia. Dlatego od 1924 roku STIEBEL ELTRON opracowuje najnowocześniejsze i nowatorskie rozwiązania. Tworzą systemy i produkty inspirowane życzeniami Klientów oraz wymogami wynikającymi z postępu. Dlaczego? Ponieważ przyszłość to energia elektryczna pochodząca ze źródeł odnawialnych i podążający za nią sukces transformacji energetycznej, w który wierzy STIEBEL ELTRON.
 
Inwestuj z ufnością w przyszłość
Inwestycja w rozwiązania STIEBEL ELTRON będzie się opłacać i znacząco zwiększy komfort życia w przyszłości.

Ciepła woda użytkowa
Urządzenia STIEBEL ELTRON do przygotowania ciepłej wody użytkowej zapewniają wyjątkowy komfort w kuchni i łazience. Przepływowe i małe pojemnościowe ogrzewacze wody dostarczają ciepłą wodę w wysoce wydajny i zdecentralizowany sposób. Pompy ciepła do c.w.u. wykorzystują ciepło pochodzące z powietrza w pomieszczeniu do produkcji ciepłej wody.

Wentylacja i rekuperacja
Centralne  zintegrowane systemy wentylacyjne oferują ciepłą wodę, ogrzewanie pomieszczeń, wentylację i chłodzenie w jednym, co czyni je idealnymi do nowych budynków. Natomiast decentralne systemy wentylacyjne są przeznaczone szczególnie do modernizacji i uzupełniania istniejących systemów. 

Ogrzewanie 
Systemy  grzewcze z pompą ciepła wykorzystują energię odnawialną i są przeznaczone do wszelkiego rodzaju zastosowań. W asortymencie STIEBEL ELTRON dostępne są również elektryczne grzejniki 
do ogrzewania pojedynczych pomieszczeń.STIEBEL ELTRON – Partner, któremu można zaufać 
Zaufaj ekspertom i specjalistom. Wybierając STIEBEL ELTRON możesz oczekiwać i korzystać z niezawodności, szacunku oraz wyjątkowej obsługi Klienta; niezależnie od tego, czy projektujesz, instalujesz lub też jesteś użytkownikiem systemów STIEBE ELTRON. Firma i urządzenia zapewniają to swoją obietnicą – maksymalnego indywidualnego podejścia. 
 
Więcej na: https://bit.ly/3ylVH7r

 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 404 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 8 Czerwca 2021

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u