Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Uzyskaj ofertę na swoją pompę ciepła STIEBEL ELTRON - w ciągu 2 minut

3 Listopada 2021
Znajdziemy dla Ciebie najlepiej dopasowane rozwiązanie. Niezależnie od tego, czy chodzi o nowe budownictwo, czy o modernizację - program doboru pomp ciepła poprowadzi Cię szybko i intuicyjnie do nowego systemu grzewczego opartego na odnawialnych źródłach energii. Wybierz indywidualne rozwiązanie z pompą ciepła i otrzymaj niezobowiązującą, wstępną ofertę od STIEBEL ELTRON - i to w dwie minuty. 


 
 

Jak to dzała? Szybko i łatwo – z programem doboru pomp ciepła STIEBEL ELTRON
 
Program doboru pomp ciepła pyta o wymagania w Twoim domu lub w ramach projektu budowlanego. Pytania dotyczą również liczby osób i przestrzeni życiowej. W ten sposób otrzymujesz skrojoną na miarę, osobistą konfigurację i rekomendację produktu lub zestawu produktów, dostosowaną do Twoich wymagań. W kolejnym kroku i za pomocą jednego kliknięcia możesz zapytać o niewiążącą ofertę od wykwalifikowanego wykonawcy bezpośrednio online. Następnie specjalista skontaktuje się z Tobą, określi ofertę podczas wizyty na miejscu i odpowie na Twoje pytania – wystarczy, że podasz swoje dane kontaktowe.

Oferty tworzone są w oparciu o założenie określonych parametrów, których obecność musi zostać skontrolowana i oceniona przez specjalistę składającego ofertę podczas wizyty na miejscu. Jeśli na przykład sytuacja montażowa lub inne parametry wymagają innego rozwiązania, konieczna może być modyfikacja oferty.

SPRAWDŹ PROGRAM: https://bit.ly/3lD3NEk,
który GWARANTUJE:
  • niewiążącą, bezpłatną ofertę
  • od specjalisty z Twojej okolicy
  • w zaledwie 2 minuty
Pompy ciepła STIEBEL ELTRON to:
  • dobra inwestycja na przyszłość
  • są ekologiczne, innowacyjne i wydajne
  • w dedykowanych pakietach
  • możliwość DOFINANSOWANIA na zakup i wymianę źródła ciepła - przy podwyższonym poziomie dofinansowania - oraz działaniach termomodernizacyjnych możesz uzyskać aż do 32.000,- zł. wsparcia
Pompa ciepła STIEBEL ELTRON – ciepło na lata
 
Jest wiele argumentów przemawiających za inwestowaniem w modernizację systemu grzewczego. Dzięki pompie ciepła STIEBEL ELTRON Twoje cztery ściany są nie tylko efektywnie ogrzewane. Wystarczy połączyć pompę z systemem fotowoltaicznym i samodzielnie wykorzystać zalety niedrogiej energii słonecznej. System pompy ciepła przechowuje nadmiar energii słonecznej w postaci ciepła. Obniża to koszty energii i emisję CO?. Doskonałe perspektywy dla Twojego portfela, Twojego domu i środowiska.
 
Poczuj MOC niezależności z STIEBEL ELTRON
 
Z pompami ciepła STIEBEL ELTRON będziesz bardziej niezależny od źródeł energii, np. ropy 
czy gazu. Jedyną energią zużywaną przez pompę ciepła podczas pracy jest energia elektryczna potrzebna do zasilania sprężarki. Zaopatrzenie w ciepłą wodę? To możliwe, jeśli pompa ciepła jest połączona z zasobnikiem ciepłej wody.

Skorzystaj z PROGRAMU doboru pomp ciepła STIEBEL ELTRON i sprawdź możliwości.
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 334 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 3 Listopada 2021

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u