Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Drzwi do wnętrz w odważnej kolorystyce

11 Lipca 2017
Kolorystyka domowych pomieszczeń oddziałuje na nasze zmysły, może sprzyjać relaksowi i wprawiać w pozytywny nastrój. Jest tak samo ważna, jak design znajdujących się tu mebli i innych elementów wyposażenia. W zależności od indywidualnych gustów i przeznaczenia wnętrza możemy wybrać barwy stonowane, żywe lub kontrastujące ze sobą. Z wystrojem powinny harmonizować drzwi wewnętrzne. Ich kształt i materiał, z którego zostały wykonane oraz kolor świetnie uzupełnią całą aranżację.

Mocne barwy w domowych wnętrzach

Intensywne kolory poszczególnych sprzętów rozjaśniają wystrój. Niekiedy wystarczą dwa lub trzy mocniejsze akcenty, by odświeżyć wygląd pomieszczenia. Zielony dywan i krzesło, do tego wygodny żółty fotel nawiązujący barwą do ściennego zegara i nasz pokój do pracy zyska nowy, ciepły charakter. Do tego naturalne bezsęczne drzwi sosnowe, które dzięki niewielkim przeszkleniom z szyby mlecznej subtelnie rozjaśniają wnętrze.Salon w intensywnej barwie przypominającej ochrę jest propozycją dla osób ceniących niebanalne rozwiązania aranżacyjne. Wnętrze zostało rozjaśnione przez nieliczne białe akcenty na ścianach i suficie, a także jasna sofa, zasłony oraz ceramika. Ten oryginalny wystrój pomieszczenia uzupełniają drewniane drzwi, pomalowane na kolor teak. Ich zaletą jest sześć dekoracyjnych przeszkleń, przez które wpada oświetlające wnętrze światło.W pokoju dziennym o dużej powierzchni zmieści się wszystko, co zapewni komfort i wypoczynek mieszkańcom. Wygodna sofa i fotele, witryny na ceramikę i inne salonowe drobiazgi oraz sprzęt rtv. Wnętrze nie jest przeładowane, zachwyca przestrzenią i przyciąga uwagę wyrazistymi akcentami - dywanem, ścienną dekoracją i niewielkim wazonem w mocnej, czerwonej barwie, które znakomicie komponują się z naturalnym kolorem paneli podłogowych, mebli i sosnowych drzwi wewnętrznych.


 
Dominująca w łazience kolorystyka podkreślona została przez wpadające do wnętrza światło. To zasługa umieszczonego tuż nad wanną obszernego okna oraz eleganckich, wykonanych z drewna sosnowego drzwi z dużymi przeszkleniami z mlecznego szkła. Efekt optycznego powiększenia wnętrza uzyskano również przez zamontowanie prostokątnego lustra na przeciwległej do okna ścianie. Większa część znajdującego się tu wyposażenia posiada pomarańczowo-żółtą barwę podkreśloną przez umieszczone pod sufitem szeregowo zamontowane estetyczne lampki. Całość tworzy piękną, niemal jednolitą słoneczną aranżację.

Drzwi do oryginalnie zaaranżowanych wnętrz w swoim naturalnym wybarwieniu nie zakłócają wystroju, jeśli je pomalujemy, mogą idealnie komponować się z elementami wyposażenia w wyrazistej, żywej kolorystyce. Zawsze jednak będą wprowadzać do pomieszczeń bardzo cenioną przez wszystkich mieszkańców - przytulną atmosferę.

W materiale wykorzystano zdjęcia i informacje o drewnianych drzwiach wewnętrznych marki RADEX: Milano, Nefryt, Normandia.

Więcej informacji znajdziesz na www.4iq.com.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 1632 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 11 Lipca 2017

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u