Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Elektryczne ogrzewacze STIEBEL ELTRON - zabezpiecz dom w ciepło podczas trudnego sezonu grzewczego

28 Listopada 2022
Sezon grzewczy trwa. Niestety, wiadomo już, że będzie to jeden z najtrudniejszych okresów dla wszystkich gospodarstw w Polsce i Europie od wielu lat. Sytuacja za wschodnią granicą jest wciąż niestabilna, co niesie za sobą fatalne skutki w całej szeroko pojętej energetyce. Dodatkowo stan ten wzmacniany jest przez trudności na rynku surowców. Rekordowe ceny węgla, gazu i paliwa nieustannie rosną. Coraz rzadziej dostępny jest węgiel wysokiej jakości, a dodatkowo w wzrastają opłaty za energię elektryczną. W związku z niepewną sytuacją, coraz częściej poszukiwane są alternatywne rozwiązania, które pozwolą na ogrzanie domu niedużym kosztem.
 
 
 

Eksperci STIEBEL ELTRON wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i przygotowali specjalną ofertę skutecznych i ekonomicznych urządzeń, które zabezpieczą dom w ciepło podczas tegorocznego sezonu grzewczego. Wszystko na to wskazuje, że w tym roku wykorzystanie energii elektrycznej do ogrzewania będzie najtańszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem.
 
STIEBEL ELTRON to ceniony na całym świecie producent techniki domowej i zielonych technologii. Firma w swojej ofercie posiada wiele innowacyjnych urządzeń, które cechują się wysoką jakością, niezawodnością i zaufaniem wśród Klientów. STIEBEL ELTRON od dziesięcioleci doskonali technologię ogrzewania pomieszczeń za pomocą energii elektrycznej. To właśnie dlatego powstały wyjątkowe grzejniki konwekcyjne, piecie akumulacyjne i konwektory elektryczne, które zapewniają ciepło w każdej sytuacji.
 
Konwektor – skuteczny, elektryczny i ekonomiczny ogrzewacz pomieszczeń
Konwektory z serii CWM M-F są łatwo dostępne i gotowe do użytku zaraz po zakupie. Wystarczy podłączyć je do gniazda i od razu zaczynają ogrzewać pomieszczenie. Bardzo dużą zaletą konwektorów STIEBEL ELTRON jest ich lekkość zamontowane kółka, które pozwalają na swobodne ustawienie urządzenia w miejscu, gdzie potrzebne jest ciepło. Wszystkie ofertowane konwektory są bezpieczne, gdyż posiadają odporną i metalową obudowę, a także czujnik temperatury bezpieczeństwa. Dodatkowym atutem, na który uwagę zwracają Użytkownicy, jest bezgłośna praca i łatwość w obsłudze. 
Jednym z flagowych konwektorów STIEBEL ELTRON jest CWM 1500 M-F. To wyjątkowe urządzenie w kolorze białym waży zaledwie 6,5 kg. Jego wymiary to: wysokość 54,6 cm, szerokość 58,2 cm i głębokość 30,5 cm. Zakres grzania od 5 do aż 35 °C.
 
* Odkryj konwektory serii CWM M-F od STIEBEL ELTRON
Przejdź do produktu: https://bit.ly/3GDmnra 
 
* Sprawdź pozostałe elektryczne ogrzewacze pomieszczeń STIEBEL ELTRON
Przejdź do produktów: https://bit.ly/2Z0mRmq 
 
Piece akumulacyjne – przyjazny dla środowiska sposób ogrzewania
Piece akumulacyjne w ekologiczny sposób zamieniają energię elektryczną w ciepło bez żadnych strat. Montaż odbywa się bez większych potrzeb ingerencji w mieszkanie, czy też dom. Nowoczesne piece akumulacyjne STIEBEL ELTRON są wyjątkowo ciche i posiadają wysoką moc grzewczą. Urządzenie jest energooszczędne, dzięki inteligentnej automatyce ładowania C-Plus Technology. Oferowane przez STIEBEL ELTRON piecie posiadają zintegrowany regulator temperatury pomieszczenia 
z programatorem tygodniowym i wykrywaniem otwartego okna. Urządzenia posiadają wyświetlacz LCD, dzięki czemu są łatwe w obsłudze.
 
* Odkryj piec akumulacyjny SHF 5000
Przejdź do produktu: https://bit.ly/3EP2Gv4
 
* Odkryj piecie akumulacyjne od STIEBEL ELTRON
Przejdź do produktów: https://bit.ly/2HiQ0zX
 
Bądź gotowy na sezon grzewczy. Wybierz sprawdzone urządzenia STIEBEL ELTRON, które zadbają o komfort w Twoim domu.
 
 
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1520 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 28 Listopada 2022

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u