Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Funkcjonalność i estetyka - kolekcja lamp EYE FIT marki Nowodvorski Lighting

21 Lutego 2019

Przy wyborze odpowiedniego oświetlenia równie ważnym czynnikiem co estetyka, powinna być funkcjonalność. Decydując się na zakup lamp pamiętajmy, że w przypadku tych mocowanych bezpośrednio do sufitu, późniejsza zmiana ilości punktów świetlnych i ich rozmieszczenia może być bardzo trudna i wymagać sporo pracy.  Jeśli zależy nam na optymalnym doświetleniu przestrzeni i możliwości regulacji kąta padania światła, postawmy na kolekcję EYE FIT od marki Nowodvorski Lighting.


W skład kolekcji EYE FIT wchodzi sześć produktów o jednym, dwóch lub trzech źródłach światła z regulowanym kątem jego padania. Wykonane ze stali lakierowanej lampy są dostępne w dwóch kolorach: białym i czarnym, dzięki czemu dopasujemy je zarówno do ciepłych, klasycznych pomieszczeń, jak i modernistycznych aranżacji zgodnych z dzisiejszymi trendami.

Wszystkie lampy można bardzo łatwo zainstalować w podwieszanym suficie i mają one tę samą wysokość –  12cm. Różnią się jedynie szerokością: w przypadku pojedynczej wynosi ona 7,5 cm, podwójnej 15,5 cm a potrójnej 23,5 cm. Zachowanie tej samej odległości od sufitu we wszystkich produktach z kolekcji EYE FIT od Nowodvorski Lighting sprawia, że oprawy można łączyć w dowolne konfiguracje, nie tylko kolorystyczne (jednobarwne bądź biało-czarne), ale i różniące się ilością źródeł światła, które w przypadku tej kolekcji stanowi żarówka GU10 o maksymalnej mocy 35W.

Produkty z Kolekcji EYE FIT od Nowodvorski Lighting idealnie sprawdzą się jako oświetlenie nie tylko w kuchni czy salonie, ale też pomieszczeniach przeznaczenia publicznego. Dowolne kompozycje kolorów i ilości źródeł światła pomogą stworzyć niepowtarzalną atmosferę i optymalnie doświetlić daną przestrzeń.

EYE FIT 9396, cena detaliczna: 69,90  zł brutto
EYE FIT 9400 , cena detaliczna: 69,09  zł brutto
EYE FIT 9395, cena detaliczna: 119,00 zł brutto
EYE FIT 9398, cena detaliczna: 119,00 zł brutto
EYE FIT 9394, cena detaliczna:169  zł brutto
EYE FIT 9397, cena detaliczna: 169 zł brutto


Więcej informacji znajdziesz na www.nowodvorski.comGaleria:
powrót


Odwiedzono: 771 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 21 Lutego 2019

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u