Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Funkcjonalność i wygoda - okap szafkowy Franke BOX

5 Lutego 2015
Obecnie na rynku dostępny jest niezwykle szeroki wybór okapów - od dekoracyjnych, o niebanalnym kształcie, przez proste i eleganckie, aż po tradycyjne czy retro. Różnią się nie tylko wyglądem, ale też materiałem, z którego zostały wykonane oraz sposobem montażu. Jednak są cechy, które powinny być niezmienne dla każdego modelu  - skuteczność, wydajność, cicha praca, a także funkcjonalność. Odpowiednio dobrany okap pozwoli nam w pełni cieszyć się z gotowania i przyjemnej atmosfery w kuchni, nawet w momencie, gdy właśnie smażymy łososia.

Do szerokiej oferty okapów Franke dołączył innowacyjny, elegancki i funkcjonalny okap do wbudowania w szafkę - Franke BOX FBI 737 XS. Model ten świetnie sprawdzi się zarówno w małych pomieszczeniach, jak i większych, kuchniach zamkniętych oraz otwartych na salon. Zapewni wysoki komfort podczas przyrządzania posiłków, skutecznie oczyszczając powietrze i pozostawiając miły zapach.

Sposób montażu okapu BOX sprawia, że nie zabiera dużo miejsca, a dzięki wykończeniu z uniwersalnej stali szlachetnej, pozostaje on subtelnym dodatkiem w wyposażeniu wnętrza strefy gotowania.

Okap Franke BOX pozwala oczyścić nawet 660 m³ powietrza w ciągu godziny, posiada 4 biegi, funkcję wyłącznika czasowego, dzięki której wyłącza się automatycznie po 30 minutach oraz specjalny system wzmacniania zasysania, bazujący na tzw. efekcie Venturi’ego. Ponadto, okap wyróżnia się bardzo cichą pracą, która zapewnia ogromny komfort podczas pracy w kuchni.

Franke BOX w pełni odpowiada na potrzeby współczesnych użytkowników ceniących wygodę oraz najwyższą jakość urządzeń AGD. Okap doskonale spełnia swoją funkcję, pozostając jednocześnie niewidocznym i pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni kuchennej.

Cena:
Okap BOX FBI 737 XS, o szer. 70 cm: 1 899 zł
Okap BOX FBI 537 XS, o szer. 52 cm: 1799 zł

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.plGaleria:powrót


Odwiedzono: 2657 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 5 Lutego 2015

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u