Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Funkcjonalność na wyciągnięcie ręki – kolekcja TOSCA marki Nowodvorski Lighting

30 Października 2019

Przy wyborze oświetlenia dobrze jest zwrócić uwagę nie tylko na wygląd, ale także funkcjonalność opraw. Jak wiadomo – nie wszystko co piękne jest też praktyczne. W najnowszej kolekcji TOSCA marki Nowodvorski Lighting znajdziemy lampę wiszącą i kinkiet. Obydwie oprawy wyposażone są w ruchome ramię umożliwiające regulację poziomą i pionową, co czyni je funkcjonalnym elementem domowej przestrzeni.  

 

 Oprawy z kolekcji TOSCA zostały wykonane z wysokogatunkowej sklejki w modnym odcieniu dymionej czekolady, stali lakierowanej w kolorze czarnym i abażuru utrzymanego w odcieniu ciemnej szarości. W obu oprawach źródło światła stanowi pojedyncza żarówka z gwintem E27, której maksymalna moc w przypadku kinkietu wynosi 40 W a w przypadku zwisu 60 W. Zasięg kinkietu waha się od 28 do 75 cm, w zależności od ustawienia. Oryginalny kinkiet praktycznie doświetli przestrzeń, a świecąc samodzielnie stworzy klimatyczny nastrój. Druga z opraw, lampa wisząca, wyposażona jest w większy abażur o wysokości 31 cm i średnicy 39 cm. Ruchome ramię pozwala na regulację wysokości oprawy w zakresie od 68 cm do 100 cm, dzięki czemu jesteśmy w stanie jeszcze lepiej doświetlić pożądaną przestrzeń.

 


 

Oprawy z kolekcji TOSCA zostały wykonane z wysokogatunkowej sklejki w modnym odcieniu dymionej czekolady, stali lakierowanej w kolorze czarnym i abażuru utrzymanego w odcieniu ciemnej szarości. Znajdziemy w niej lampę wiszącą i kinkiet wyposażone w ruchome ramię dzięki któremu stają się funkcjonalnym elementem domowej przestrzeni.  

Fot. Nowodvorski Lighting

 

Kolorystyka utrzymana w modnych kolorach ziemi i prosty, uniwersalny design lamp z kolekcji TOSCA wykonanych z naturalnych materiałów, wprowadzi ciepły nastrój nawet w surowych, modernistycznych przestrzeniach 

Kolekcja TOSCA

TOSCA S, cena detaliczna:  369,00 zł brutto

TOSCA M, cena detaliczna: 439,00  zł brutto

Więcej informacji na stronie: www.nowodvorski.com

 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1472 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 30 Października 2019

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u