Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Funkcjonalność w nowoczesnym wydaniu - okap Maris Up&Down Franke

11 Września 2015
Do najważniejszych zadań okapu należy skuteczne i dyskretne oczyszczenie przestrzeni kuchennej z zapachów powstających podczas gotowania.

Na rynku mamy jednak szeroką ofertę modeli, które poza funkcjonalnością pełnią rolę dodatkowego elementu dekoracyjnego w kuchni. Do wyboru mamy też okapy, które są prawie niewidoczne i nie zabierają wiele miejsca, np. sufitowe. Możemy również połączyć wszystkie rozwiązania i zdecydować się na ergonomiczny okap wysuwany z sufitu Franke Maris Up&Down FCUD 904 C WH RF UD.

Rozpoczynając pracę urządzenie obniża się na czterech stalowych linkach. Wtedy mamy okazję podziwiać minimalistyczne wzornictwo okapu, którego kształt i wykończenie z białego szkła oraz stali szlachetnej nadają mu nowoczesnej surowości.  Gdy okap skończy swoje zadanie, unosi się z powrotem do sufitu. Pozostaje wtedy subtelnym dodatkiem w kuchni i pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni kuchennej.

Poza wybitną jakością wzorniczą i nowoczesnym designem, Maris Up&Down charakteryzuje się również bardzo cichą pracą. Na biegu minimalnym osiąga zaledwie 48 dB(A). Urządzenie zostało wyposażone w nową generację silników RadiCal®, sterowanie Touch Control, wyłącznik czasowy oraz pilot radiowy w komplecie. Posiada 4 biegi, w tym intensywny, na którym może oczyścić do 430m3 powietrza w ciągu godziny.

Ponadto, wyposażony został w energooszczędne panele LED, które dodatkowo oświetlają strefę roboczą w kuchni. Maris Up&Down posiada również funkcję ciągłej wentylacji, dzięki której powietrze jest automatycznie oczyszczane.

Okap Maris Up&Down to idealny wybór dla wszystkich, którzy cenią zaskakujące, nowoczesne rozwiązania w kuchni, funkcjonalność oraz najwyższe szwajcarskie standardy jakości.

Cena: 10 999 zł

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.plGaleria:
powrót


Odwiedzono: 2152 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 11 Września 2015

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u