Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Daj się zaskoczyć przedmiotom codziennego użytku

25 Września 2013
Pośród szarej codzienności i przewidywalnych zdarzeń, daj się zaskoczyć przedmiotom codziennnego użytku. Wykraczając poza przyjęte konwenanse projektanci PO: Selected pokazują, że innowacja, design i odrobina kreatywnej odwagi tworzą trio idealne. Pop Collection to podróż przez historię, czerpiąc z niej to, co najciekawsze.

Wiecznie żywy Charlie Chaplin

Charlie Chaplin i jego charakterystyczny melonik na stałe zagościły w świadomości pasjonatów i laików w dziedzinie kina. Studio Dreimann zamknęło tę swoistą część historii w przedmiocie, który towarzyszy nam każdego dnia. Wykonana z melaminy maselniczka Bowler Hat Butter Dish swoim kształtem przypomina melonik. Jest odporna na zarysowania, powstawanie plam, a jej błyszcząca, połyskująca powierzchnia przywodzi na myśl lata świetności amerykańskiej komedii. Schowane pod gustowną przykrywką masło dłużej zachowa świeżość. Oryginalny dodatek przyciąga wzrok, intryguje swoim kształtem i zawartością. Melonik od PO: Selected wprowadzi każdego w tajemniczą i pełną niespodzianek atmosferę lat ‘20.

Mistrzowie pędzla

Zaskocz gości unikalnymi, nietypowymi mieszadłami do napojów. Paint Brush Stirrer Set to przedmiot, którego nie powstydziłby się sam Rembrandt. Wykonane głównie ze stali szlachetnej są odporne na korozje i uszkodzenia mechaniczne, a przede wszystkim bezpieczne dla użytkowników. Dwuelementowe zestawy dostępne są w kilku kombinacjach kolorystycznych: czerwieni i czerni. Mocny akcent skradnie serca wszystkich gości i nie pozwoli zapomnieć ani o imprezie, ani o gospodarzach. Zamknięte w pędzlach mieszadła wywołują uśmiech na twarzach zarówno domowników, jak i ich znajomych. W końcu niejeden z nas marzył o tym, aby zostać artystą.
Wino piórem pisane

Pen Nib Wine Pourer to niezwykły dozownik do wina w formie stalówki. Wykonany ze stali szlachetnej, naznaczony delikatnym, klasycznym ornamentem zachwyca swoją lekkością. Czarne i bordowe stalówki ułatwiają precyzyjne przelanie wina wprost do kieliszka i zapobiegają jego kapaniu. Umocowany w otwartej butelce dozownik pozwoli cieszyć się bogatym smakiem wina w niezwykłej atmosferze klimatycznych, ręcznie pisanych ksiąg. Daj się ponieść wyobraźni i przenieś się do średniowiecznych klasztorów, w których troskliwi mnisi z uwagą i ostrożnością kaligrafowali odwieczne manuskrypty.
INFORMACJE O PRODUKTACH PO: SELECTED

Bowler Hat Butter Dish
Materiał: melamina
Rozmiar:  długość 19,5 cm; szerokość: 15,6 cm, wysokość: 6,7 cm
Cena: 59 zł

Paint Brush Stirrer Set
Materiał: polipropylen,stal nierdzewna
Rozmiar:   długość 19,7 cm
Cena: 49 zł

Pen Nib Wine Pourer
Materiał: silikon,stal nierdzewna
Rozmiar:   średnica: 3 cm, wysokość 9 cm
Cena: 59 zł

WIĘCEJ INFORMACJI : www.po-selected.pl

GDZIE KUPIĆ? www.homebutik.pl

ZNAJDŹ PO: NA FACEBOOK’U: www.facebook.com/PoSelectedPolskaGaleria:


powrót


Odwiedzono: 2452 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 25 Września 2013

Podziel się    Bruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u