Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Walentynkowy gadżet od serca

14 Stycznia 2014
Przedmioty, które formą i kolorem wyróżniają się spośród innych, zawsze przyciągają naszą uwagę. Taki właśnie efekt osiągają kolorowe kłódki w kształcie serca marki Yale. Możemy je wykorzystać do zabezpieczenia szafki i torby albo też potraktować jako gadżet, który przywiesimy w dowolnym miejscu w naszym domu. A może taka kłódka okaże się trafionym prezentem na Walentynki?

Inspiracja dla zakochanych

Czekoladki albo kwiaty – to najczęściej kupowane prezenty na walentynkowy wieczór. Możemy jednak zaskoczyć drugą osobę, zabierając ją na spacer, podczas którego wspólnie przypniemy  kłódkę w kształcie serca w wyjątkowym dla nas miejscu. Jeśli będzie to most zakochanych, to oryginalny wygląd i ładny kolor kłódki z całą pewnością wyróżni się spośród innych.

Kłódka Y-Heart Yale składa się z cynkowanego korpusu i stalowego pałąka. Oryginalny korpus o kształcie serca pokryto, w zależności od modelu, różową lub czerwoną powłoką. Wygodę użytkowania produktu zapewnia prosty  mechanizm otwarcia polegający na ustawieniu prawidłowego kodu w zamku szyfrowym z trzema pokrętłami.

Z pomocą kłódki Yale możemy zabezpieczyć np. szkolną szafkę, torbę na laptopa czy plecak. Jej ciekawa forma sprawia, że doskonale sprawdza się także jako ozdoba powieszona przy szkatułkach, w których trzymamy listy i pamiątkowe zdjęcia albo też zamknięcie kuferka z kosmetykami czy biżuterią.

Waga: 0,07 kg
Wymiary: 80 mm x 165 mm x 10 mm
Cena (brutto): 15 zł

Więcej informacji na www.yalelock.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 3229 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 14 Stycznia 2014

Podziel się    Bruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u