Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Gotowe Elementy Brzegowe do Płytowego Fundamentu Grzewczego LEGALETT

15 Stycznia 2011
Firma LEGALETT przedstawia najnowszy produkt w postaci gotowych Elementów Brzegowych. Elementy te stanowią styropianowy szalunek dla płyty żelbetowej.

Ich wymiary to 2400 mm długość, zaś ich wysokość zawiera się w zakresie od 30 – 120 mm. Są one wykonane na kształt litery L, dzięki czemu niemal zupełnie eliminują występowanie mostków cieplnych. Współczynnik przenikania ciepła dla nowego elementu brzegowego wynosi U = 0,24 W/m²K. Z zewnętrznej strony Elementy brzegowe są wyprawione drobnym kamykiem w kolorze brązu, w związku z czym nie wymagają już wykończenia zewnętrznego i stanowią gotowy produkt elewacyjny płyty fundamentowej LEGALETT.
 
 
Budowa Elementów Brzegowych pozwala na lepszą izolację termiczną płyty fundamentowej LEGALETT.

Płytowy Fundament Grzewczy LEGALETT to wyjątkowe połączenie płyty fundamentowej z powietrznym systemem ogrzewania podłogowego. Technologia ta ma szerokie zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych jak i użyteczności publicznej oraz halach produkcyjnych.Unikalna budowa płyty fundamentowej LEGALETT poprzez własność akumulowania ciepła uniemożliwia przenikanie wilgoci do betonu, a co za tym idzie stabilizuje temperaturę budynku, chroniąc w ten sposób jego konstrukcję przed wilgocią i pleśnią. Zastosowanie Płytowego Fundamnetu Grzewczego pozwala na znaczne skrócenie cyklu budowy (4-7 dni), jak również obniżenie jej kosztów, dzięki zminimalizowaniu robót ziemnych.

www.legalett.com.pl
Galeria:


powrót


Odwiedzono: 3706 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 15 Stycznia 2011

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u