Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
oferta eksperta

znajdź nas na facebook

grzejniki Jaga

Grzejniki Jaga

Jaga Polska Sp. z o.o.
ul. Zwycięzców 28 lok. 26
03-938  Warszawa
tel. 22 / 672 88 82
fax 22 / 350 66 78

e-mail: info@jaga.com.pl
www.jaga.com.pl
 


Ciepło ujęte w formę... - to rdzeń filozofii Jaga.


Firma Jaga została założona w 1962 roku. Fabryka w Belgii produkuje rocznie około 400 000 metrów konwektorów, 100 000 sztuk grzejników dekoracyjnych, 20 000 metrów zabudowy na specjalne zamówienia oraz setki nagrzewnic przemysłowych. Produkty te sprzedawane są w całej wschodniej i zachodniej Europie - od Islandii po Turcję, a także w Australii, Chinach, Ameryce i Japonii.
 
Od początku istnienia Jaga łamie tradycyjne sposoby myślenia o ogrzewaniu i zaskakuje rynek urządzeń grzewczych nowymi pomysłami i produktami. Nowatorskimi zarówno pod względem technicznym jak i estetycznym. Kolekcja Low H2O jest najwyższej klasy alternatywą dla grzejników panelowych, Geo jest pierwszym grzejnikiem wykonanym z naturalnego kamienia, Iguana produkowana jest z wykorzystaniem nowej, unikalnej technologii dzięki czemu ma nieograniczoną liczbę kształtów. Heatwave jest zachwycajacym i niespotykanym grzejnikiem, wykonanym ze specjalnego gatunku betonu. Systemy DBE i Oxygen są pierwszymi inteligentnymi rozwiązaniami. Wszystkie te przykłady świadczą o twórczym i innowacyjnym charakterze Jagi. Uczucie, wizja i zaangażowanie całego personelu, prowadzą do jednego wspólnego celu: kreatywne, funkcjonalne i ekscytujące ogrzewanie.
 
Jaga okazała się także pionierem w przemyśle grzewczym. Grzejnik Taboe, z kolektorami pośrodku, zapoczątkował nową gamę kształtów. Poprzez wdrażanie nowych technologii produkcji i materiałów, zrodził się nowy standard kształtów o własnym szczególnym charakterze. Grzejniki jednolicie i dyskretnie współgrające z każdym wnętrzem, a jednocześnie zachowujące własny urok i charyzmę. Ta wizja jest zupełnie inna od skupienia uwagi tylko na ogrzewaniu. Grzejniki Jaga dedykowane są dla ludzi, którzy cenią sobie dobre samopoczucie, przestrzeń, estetykę, kolory, którzy chcą przy ich pomocy ogrzać nie tylko swój dom, ale także swoje serce.
 


Więcej przeczytasz na www.jaga.com.pl


HEATWAVE - grzejnik firmy Jaga o formie kunsztownego, ściennego ornamentu wykonany z syntetycznego betonu. Przygotowany został jako system modułów, które w razie potrzeby można ze sobą łączyć (maksymalnie 6 modułów). Taka konstrukcja pozwala stworzyć urządzenie grzewcze idealnie dopasowane gabarytami i mocą cieplną do wielkości ogrzewanego pomieszczenia. Jeden moduł Heatwave zajmuje powierzchnię ok. 70x55 cm, waży ok. 12 kg i emituje 200 W. Projekt: Jaga i Joris Laarman.
 


TETRA – nowy, geometrycznie perfekcyjny i niezwykle wydajny grzejnik Jaga. Dostępny w wysokościach: 180 i 200 cm oraz w szerokościach: 33, 41, 50, 58 i 67 cm, Nowy kolor o nazwie pearl brown, stworzony specjalnie dla grzejnika Tetra, podkreśla estetykę formy. Dodatkowe dwa profile boczne, zamocowane z obu stron grzejnika, sprawiają, że idealnie przylega on do ściany. Akcesoria dodatkowe to m.in. wieszaki na ręczniki oraz ażurowe półeczki wykonane ze stali nierdzewnej.
  

 
KNOCKONWOOD – pierwszy i zapewne jedyny na rynku grzejnik wykonany z drewna. Prosty, skromny, a jednocześnie niezwykle oryginalny. Oparty na technologii Low H2O, dostępny jest również z systemem Dynamic Boost Effect, zwiększającym wydajność cieplną grzejnika. Proponowany w wersji ściennej oraz przypodłogowej, stojącej na nóżkach.
 
  

 
STRADA - Muskularna maszyna grzewcza z klasą. Proste linie mocnej aluminiowej kratki i gładki przedni panel nadają Stradzie typową, ale i elegancką formę. Wnętrze grzejnika skrywa superwydajny element grzejny Low H2O, zapewniający ultraszybką reakcję i doskonałą regulację ogrzewania. Poliestrowy lakier, którym wykończono obudowę, jest odporny na zarysowania.
 
  

 
Niewielki, superwydajny grzejnik kanałowy CLIMA CANAL łączy w sobie aż trzy systemy: grzewczy, wentylacyjny i klimatyzacyjny. Grzejnik oparty jest o technologię małej pojemności wodnej, dzięki czemu uzyskuje znakomite wydajności.. Specjalna konstrukcja aluminiowo miedzianego wymiennika oraz wydajne wentylatory bębnowe sprawiają, że grzejnik uzyskuje znakomite wydajności. Clima Canal dostępny jest w następujących rozmiarach: głębokość: 8,5-13 cm, długość: 57-177 cm, szerokość: 17 cm. Można go montować w podłodze lub w ścianie.
 
 


MICRO CANAL to obecnie najmniejszy i najbardziej wydajny grzejnik kanałowy na rynku; wymiary: głębokość 6 cm, szerokość 13 cm, długość 60, 95, 130, 165, 200 cm. Grzejnik przygotowany został jako system modułowy - elementy o różnej długości można ze sobą łączyć w linii prostej i pod kątem, co stwarza nowe możliwości aranżacji grzejnika kanałowego w pomieszczeniu. Wysoką wydajność producent osiągnął wspomagając działanie superwydajnego wymiennika systemem wentylatorów poprzecznych. Cechy szczególne: miedziano-aluminiowy wymiennik, podwójne koryto ze stali galwanizowanej, lakierowanej; kratka przykrywająca ze stali nierdzewnej.
 


CANAL PLUS reprezentuje grupę grzejników instalowanych w podłodze, w specjalnym, wodoodpornym kanale poliestrowym (na zewnątrz widoczna jest jedynie metalowa lub drewniana kratka). Grzejniki te, oparte na technologii Low H2O, zostały zaprojektowane do niskich temperatur zasilania. Dedykowane do instalacji przy dużych przeszkleniach zapewniają idealne rozprowadzenie ciepła.
 


Grzejnik CROSSROADS to odzwierciedlenie filozofii firmy Jaga. Artystyczny, pełen emocji kształt jest symbolem komunikacji międzyludzkiej oraz wymiany idei i doświadczeń. Grzejnik oferowany jest w dwóch wersjach wykończenia: stali nierdzewnej oraz stali lakierowanej. Wymiary: wysokość 200 cm, szerokość 60 cm, grubość 2 cm. Wydajność: 645 W .(grzejnik ze stali nierdzewnej) oraz 989 W (ze stali lakierowanej).
 
  

 
MOON - nowy grzejnik dekoracyjny Jaga inspirowany rytmem brazylijskiej samby. Wykonany z mineralnego kompozytu, standardowo oferowany jest w kolorach stalowoszarym, perłowobiałym oraz czarnym. Zaletą grzejnika jest naturalność zastosowanego materiału, dzięki której dostarcza on przyjemnego ciepła, podobnego do ciepła emitowanego przez tradycyjny piec kaflowy. Wymiary grzejnika: wysokość - 196 cm, szerokość – 50 cm, głębokość –
  

 
PLAY - grzejnik ścienny standardowo oferowany w 5 rodzajach wykończenia: białym, czarnym, czarno-białym (Piano) oraz kolorowych o nazwach Play4Girl oraz Play4Boy, które dedykowane są do dziecięcych pokojów. Na zamówienie dostępny jest także grzejnik o dowolnej kolorystyce całej obudowy oraz wyłącznie panela przedniego. Kluczowym elementem konstrukcji grzejnika jest kilkuelementowa obudowa wykonana z lakierowanej płyty MDF. Wymiary grzejnika: wysokość - 35, 50, 65 cm, długość - 60, 80, 100, 120 cm, głębokość: 13, 18, 23 cm.
 


TWINE – nowoczesny grzejnik dekoracyjny, inspirowany formą tradycyjnych grzejników żeberkowych. Dostępny jest w wersji poziomej i pionowej, proponowany w jednym ze standardowych kolorów lub w dowolnej konfiguracji kolorystycznej wybranej przez klienta. Kolektory, przyłącza oraz głowice oferowane w wykończeniu stali polerowanej oraz aluminium. Duża wydajność grzejników nawet przy niskich temperaturach zasilania. Wymiary: wysokość - 50-200 cm, długość- 33-135 cm

 
 

 
TWINE PIANO, limitowana wersja grzejnika Twine, w której „żeberka” w białym i czarnym kolorze ułożone są naprzemiennie niczym klawisze fortepianu. Model nagrodzony przez jurorów prestiżowego wzorniczego konkursu Red Dot 2009. Grzejniki Twine dostępne są wersji poziomej i pionowej, z zasilaniem pośrodku (od góry i od dołu) oraz ze strony lewej i prawej. Oferowane w wysokości 50-200 cm i długości 33-135 cm. Grzejniki można zamówić w jednym kolorze lub indywidualnie dopasować barwy profili do kolorów dominujących w ogrzewanym pomieszczeniu. Do wyboru są także wykończenia kolektorów, przyłączy oraz głowic (stal polerowana oraz aluminium).
 
 

 
GEO w formie pionowej kamiennej tafli to jedyny grzejnik na rynku wykonany z czystego granulatu naturalnego kamienia. Żywiczne spoiwo, które połączyło kamienne drobinki, stworzyło idealnie gładką, przyjemną w dotyku powierzchnię. Starannie dobrana kolorystyka oraz matowe wykończenie powierzchni podkreślają urodę grzejnika. GEO jest dostępny w palecie 8 barw. Standardowe kolory to m..in. biały, czarny, piaskowy, jasny szary. Funkcjonalnym dodatkiem jest elegancki wieszak na ręcznik wykonany ze stali nierdzewnej. Dostępne wymiary grzejnika GEO to: 150x50 cm, 180x60 cm Cena brutto: ok. 7000 zł (grzejnik 180x60 cm)
 


Powierzchnia grzejnika GEO ATLANTIS przypomina skamielinę – można w jej strukturze zobaczyć fragmenty muszli, szczątki roślin i morskiej fauny. Czarny, matowy kolor naturalnego konglomeratu dodaje fakturze tajemniczości. Geo Atlantis to propozycja dla koneserów, stąd też grzejnik produkowany jest wyłącznie na specjalne zamówienie. Wymiary Geo Atlantis: 150x50 cm i 180x60 cm.
 
  

 
IGUANA – to jeden z przełomowych produktów w ofercie firmy Jaga. Trójkątne profile połączone systemem niewidocznych kolektorów pozwalają nadać temu grzejnikowi wiele form. Pozwalają go delikatnie wygiąć (model Arco), wypełnić nim narożnik (Corner), opleść filar (Circo Pillar) lub stworzyć z niego dekoracyjną kolumnę (Circo). Nowa wersja w kolekcji to grzejnik Iguana Angula dedykowany do zabudowy narożnika wewnętrznego.
 


 
 


TABOE – to klasyczna drabinka o genialnej konstrukcji. W tym przypadku kolektory nie zajmują tradycyjnie miejsca na obwodzie grzejnika, ale usytuowane są pośrodku, co nadało formie grzejnika niespotykanej lekkości. Grzejniki oferowane są z jednym rzędem profili lub z dwoma.
 
 
 


QUATRO CANAL - nowy hybrydowy grzejnik kanałowy Jaga, który przy kompaktowych gabarytach osiąga atrakcyjnie wysoką moc i oferuje dodatkowe funkcje takie jak chłodzenie czy wentylacja. Grzejnik pracuje w systemie 4-rurowym, dzięki któremu w tym samym czasie część budynku może być ogrzewana, a część chłodzona. W tym działaniu grzejnika główny udział ma aluminiowo-miedziany wymiennik ciepła Jaga pracujący w ekonomicznej technologii małej pojemności wodnej (Low H2O). Wymiennikowi z pomocą przychodzą: ciche, superwydajne, energooszczędne wentylatory EC, które zapewniają najniższe z możliwych zużycie energii elektrycznej przy dużym wydatku powietrza, automatyczne sterowanie umożliwia płynną regulację prędkości obrotów wentylatorów i przepływu czynnika grzewczego oraz nowe aluminiowe kratki przykrywające o zmodyfikowanej formie, które zapewniają lepszą dystrybucję powietrza w pomieszczeniu i podnoszą wydajność urządzenia. Grzejniki Quatro Canal osiągają wysokie wydajności zarówno podczas współpracy z siecią c.o. jak i z systemami niskotemperaturowymi.
 


VERTIGA – nowy grzejnik dekoracyjny firmy Jaga łączący atrakcyjną formę z wydajną, ekonomiczną technologią małej pojemności wodnej (Low H2O) oraz z systemem dynamicznego doładowania (Dynamic Boost Effect). Grzejnik oferowany jest w szerokiej gamie rozmiarów i w czterech atrakcyjnych wykończeniach: Primo (tafla lakierowana w kolorze), Dunes (grzejnik z frontem przypominającym wydmę marszczoną wiatrem), Glow (stal lakierowana na wysoki połysk) oraz Kirei (oryginalny front wykonany z ekologicznego materiału na bazie soi).


 


Więcej o ofercie firmy przeczytasz na www.jaga.com.pl
powrót


Odwiedzono: 19225 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 31 Marca 2011

Podziel się    Bruk Bet

freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u