Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Idealne na prezent dodatki do pokojów dziecięcych

17 Listopada 2020
Piękna i funkcjonalna aranżacja pokoju dziecka potrzebuje dodatków i dekoracji, aby stać się prawdziwym królestwem, w którym maluszek będzie chciał spędzać czas. Warto postawić na elementy wzbudzające zainteresowanie u dziecka, przydatne w zabawie i zarazem estetyczne.
 
 
 

Dodatki wprowadzające klimat w pokoju dziecka, to nie tylko tekstylia czy stricte dziecięce dekoracje. To elementy wyposażenia oraz akcesoria, które mogą służyć zarówno do zabawy, jak i np. przechowywania.
 
Bajkowy domek dla lalek
Miniaturowa wersja domu to jedna z najstarszych zabawek na świecie! Dawne gospodarstwa z wyposażeniem w wersji mini znajdowano już w wykopaliskach z czasów starożytnych. W nieco mniej odległej przeszłości, na przełomie XVIII i XIX wieku domki dla lalek pełniły funkcję zabawek edukacyjnych. Wtedy też zaczęła się ich szersza, ale wciąż rzemieślnicza produkcja w Europie. Dopiero po II wojnie światowej domki zaczęto produkować fabrycznie, na masową skalę. Jednak to właśnie te wykonane ręcznie, drewniane, mają największy urok, dorosłych zachwycają estetyką, a dzieciom dają ogrom radości z zabawy. Dlatego w ofercie polskiej, rodzinnej firmy Nizio, której tradycje sięgają czterech pokoleń wstecz, do dziś ręcznie wykonuje się drewniane domki dla lalek. Dostępne w trzech rozmiarach i różnych kolorach,z otwieranymi drzwiami, oknami i uchylnym spadzistym dachem, są marzeniem niejednej małej dziewczynki. W takim domku mogą rezydować nie tylko lalki – zmieszczą się do niego też maskotki, a nawet książki czy inne ulubione skarby malucha.

  
 
Zabawa na okrągło
Dzieci uwielbiają bawić się przedmiotami na kółeczkach, dlatego świetnym praktycznym i dekoracyjnym elementem w pokoju dziecka będzie wózek na kółkach. Najlepiej drewniany, solidny, z wygodną rączką, umożliwiającą ciągnięcie lub pchanie. W zabawie może służyć jako wózek dl a lalek i maskotek czy taczka na budowie z klocków. Poza tym sprawdzi się jako miejsce do przechowywania dziecięcych drobiazgów. W takiej roli warto wykorzystać także drewniane pojemniki ozdobione dziecięcym motywem, np. samochodzikiem, serduszkiem,gwiazdką, które można ustawić na regale czy stoliku lub duże skrzynie z otwieranymi pokrywami, które posłużą także jako siedzisko lub szafka nocna.

  

 
 
Z myślą o najmłodszych
Wszystkie drewniane dodatki do pokojów dziecięcych, powstające w stolarni marki Nizio, są wykonywane tak samo jak meble – ze starannie wyselekcjonowanego drewna, przy użyciu bezwonnych farb i klejów na bazie wody, z dbałością o najmniejsze detale. Warto wspomnieć, że zarówno w domkach dla lalek, jak i skrzyniach zastosowane są zawiasy z hydraulicznym systemem delikatnego i cichego domykania oraz siłowniki pneumatyczne, które chronią przed przypadkowym i gwałtownym zamknięciem pokrywy. To sprawia, że są całkowicie bezpieczne dla najmłodszych użytkowników. W ofercie sklepu internetowego Nizio znajdują się także plecione kosze i tekstylne dodatki od renomowanych producentów, dzięki którym pokój dziecka będzie nie tylko pięknie udekorowany, ale także jeszcze bardziej praktyczny.
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1814 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 17 Listopada 2020

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u