Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Jedno rozwiązanie, wiele możliwości - przedstawiamy system PROFILE

17 Lipca 2020
Szynoprzewody oświetleniowe to w ostatnim czasie jeden z popularniejszych trendów aranżacyjnych. Nic w tym dziwnego, bowiem montaż kilku różnych punktów świetlnych na specjalnych szynach to rozwiązanie wyjątkowo funkcjonalne. Pozwala na optymalne doświetlenie nawet bardzo dużych pomieszczeń, a wszystko to w ramach jednego, praktycznego systemu. Pełen wachlarz zalet oświetlenia szynowego prezentuje system PROFILE TRACK marki Nowodvorski Lighting. System PROFILE TRACK to system jednoobwodowy, co oznacza, że jeden układ zasilany jest z jednego punktu zasilania.

Jedno oświetlenie w wielu miejscach

W skład systemu PROFILE TRACK marki Nowodvorski Lighting wchodzą wszystkie elementy, niezbędne do samodzielnego zaprojektowania nawet bardzo rozbudowanego systemu oświetleniowego. Do dyspozycji mamy zatem szynoprzewody PROFILE TRACK o długości 1 i 2 metrów, PROFILE POWER END CAP czyli niewielkie moduły, do których podłącza się zasilanie, a także PROFILE DEAD AND CAP montowane na końcach szyn, oraz zestaw akcesoriów. Co więcej, dostępne szyny można ze sobą dowolnie łączyć przy pomocy specjalnych łączników PROFILE CONNECTOR o różnorodnych kształtach. Pierwsze z nich mają formę prostą i pozwalają na przedłużenie szyny w jednej linii, kolejne mają kształt litery L, T i X, dzięki czemu można tworzyć na suficie różnego rodzaju układy, np. wzór krzyża, kwadratu bądź prostokąta okalającego całe pomieszczenie.

Ciekawym rozwiązaniem jest nowość w ofercie – łączniki PROFILE FLEX, które pozwalają na łączenie szyn pod kątem ostrym lub rozwartym oferując nowe możliwości aranżacji nawet na sufitach skośnych na poddaszach czy antresolach. Korzystając z jednego źródła zasilania można stworzyć system oświetleniowy długości 20 metrów, co daje olbrzymie możliwości aranżacyjne i pozwala na stworzenie nawet bardzo rozbudowanego projektu świetlnego. Lampy można umieścić w dowolnych miejscach w zależności od potrzeb funkcjonalnych czy walorów estetycznych, które chcemy uzyskać. 
Warto podkreślić jeszcze jedną zaletę rozwiązania marki Nowodvorski Lighting, czyli możliwość montażu szynoprzewodów na trzy sposoby - bezpośrednio do sufitu tj. natynkowo, podtynkowo lub zawieszenie ich na specjalnych linkach. Montaż szyn na linkach szczególnie polecany jest w przypadku wysokich pomieszczeń, a także w strefach, które powinny być lepiej doświetlone, np. kuchenna wyspa czy stół w jadalni.

Multifunkcjonalność systemu

Konfigurowalny system oświetlenia szynowego PROFILE TRACK marki Nowodvorski Lighting zasługuje na uwagę nie tylko ze względu na swoją funkcjonalność, łatwość montażu i komplementarność. Jego olbrzymią zaletą jest możliwość tworzenia aranżacji, które spełnią również estetyczne wymagania domowników. Bogata i zróżnicowana  oferta dedykowanych do systemu PROFILE TRACK lamp umożliwia zastosowanie systemu we wnętrzach urządzonych w różnych stylach.
Warto również wspomnieć, że do systemu PROFILE TRACK możemy zastosować adapter CANOPY G dostępny w ofercie systemu Cameleon, który umożliwia połączenie systemu już istniejącego z nowym rozwiązaniem czyli zastosowaniem kloszy i przewodów do szyn PROFILE TRACK.  Zyskujemy w ten sposób możliwość szybkiej i ekonomicznej metamorfozy domu, mieszkania, przestrzeni bez konieczności demontażu szyn PROFILE TRACK. Tego rodzaju rozwiązania pozwalają nie tylko całkowicie odmienić przestrzeń, ale i przyczyniają się do zmniejszenia wpływu skutków metamorfozy na środowisko.
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 654 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 17 Lipca 2020

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u