Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Łączniki ABB future® linear - między designem a funkcjonalnością

20 Czerwca 2019

Występuje w każdym pomieszczeniu w domu i używany jest wielokrotnie w ciągu dnia. Łącznik światła to niewielki, ale bardzo znaczący element wykończenia. Dlatego tak ważne jest, aby był zarówno funkcjonalny, jak i spójny wizualnie z wystrojem wnętrza. Firma ABB oferuje gamę łączników tak szeroką, że każdy znajdzie kolekcję idealną do swojego domu lub apartamentu. Wielbicielom minimalizmu przypadnie do gustu zwłaszcza linia future® linear, która zwraca uwagę bezpretensjonalną prostotą, a towarzyszące jej szlachetne kolory współgrają z nowoczesną architekturą wnętrz. Nie są to jedyne jej zalety. ABB zadbała również o odpowiednią akustykę przełącznika, a nawet o to, by był przyjemny w dotyku. 

 

  Urok serii future® linear polega na minimalistycznym wzornictwie, a jej nowoczesna forma łączy się z elegancką kolorystyką. Oprócz najbardziej klasycznych wzorów w odcieniu studyjnej bieli, do wyboru mamy również kość słoniową, matową czerń, antracyt i aluminiowy odcień srebra. 


Łączniki z serii future® linear dostępne są w ramkach od pojedynczych w formie kwadratu do aż 5-krotnych, a dodatkowo występują też w wersji z etykietką, na której możemy opisać przeznaczenie danego włącznika. Ponadto future® linear nie ogranicza się jedynie
do wersji podtynkowej. Łączniki mogą być instalowane w połączeniu z właściwą obudową natynkową i elementami umożliwiającymi elegancki montaż jako program natynkowy. Zewnętrzne wymiary ramki to 81 mm szerokości i 12 mm głębokości, podczas gdy sam przycisk ma 63 mm szerokości i maksymalnie 17 mm głębokości.


Future® linear to produkty funkcjonalne, które w warstwie estetycznej ujmują swoją prostotą
i uniwersalnością. Wpisują się też w większą całość wzornictwa marki: od włączników światła, poprzez sterowanie żaluzjami, po inteligentne stacje ładowania telefonów. ABB oferuje szeroki zakres funkcji z zakresu automatyki budynkowej, dbając o jednolity wygląd dekoracyjnych elementów systemu. 

 Ceny wybranych produktów future® linear od ABB:

  • Łączniki FUTURE kolor biały 57 PLN
  • Gniazdo FUTURE kolor biały 54 PLN
  • Łączniki FUTURE kolor czarny matowy 95 PLN 
  • Gniazdo FUTURE kolor czarny matowy 98 PLN  

Więcej informacji na stronie: www.abb.pl
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 2523 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 20 Czerwca 2019

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u