Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Łączniki serii axcent® ABB – w dobrym stylu

1 Sierpnia 2019

Każdy, kto urządza dom czy mieszkanie, wie, że najważniejsze są detale. To one decydują o stylu wnętrza, nadają mu charakter i przytulny klimat. Łączniki światła znajdują się w każdym pomieszczeniu i warto zadbać, by były one nie tylko spójne z wystrojem mieszkania, ale też stanowiły efektowny element dekoracyjny. Współczesne łączniki oświetlenia to nie tylko podstawowe i niezbędne wyposażenie domu. To funkcjonalność inteligentnych instalacji zamknięta w stylowych obiektach, które potrafią zachwycać swoim wzornictwem. Taka też jest seria axcent® marki ABB - łączy w sobie innowacyjną technologię „ubraną” w minimalizm formy. Idealna dla zwolenników wyrazistych i nowoczesnych wnętrz. 

 

Seria axcent® to linia stylistyczna, która nikogo nie pozostawia obojętnym. Zwraca uwagę ciekawą kolorystyką, a przy tym zachwyca prostotą designu i jakością materiałów: szkła, metalu oraz odpornego na uderzenia, pęknięcia i promieniowanie UV tworzywa plastycznego. Do wyboru mamy takie kolory, jak: studyjną biel, dostępną w wersji z tworzywa i szkła; klasyczne połączenie bieli i czerni, dodatkowo też o barwie czarny château; spokojne połączenia bieli i beżu maison oraz szarości entrée; a także biel kontrastującą z brązem szkła. Serię uzupełniają też bardziej zdecydowane połączenia kolorystyczne: bieli z tytanem czy antracytu z platyną oraz czerń standardowa i matowa. 

 

 

Decydując się na ten zakup warto wiedzieć, że istnieje możliwość płaskiego montażu podtynkowych elementów serii dzięki zestawom montażowym axcent® flat. Seria występuje z ramkami w wersji od pojedynczej do pięciokrotnej, które można montować zarówno w pionie, jak i w poziomie. Kolekcja axcent® dopełnia ofertę całej gamy łączników marki ABB, a ich ogromy wybór sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie i swojego domu. Podobnie jak w przypadku innych elementów inteligentnych systemów, począwszy od gniazdek elektrycznych, przez urządzenia sterowania roletami, po stacje ładowania telefonów, łączniki serii axcent® są utrzymane
w jednolitej estetyce. 

 

Więcej informacji o produktach firmy ABB znajdą Państwo na stronie: https://new.abb.com/pl

 
powrót


Odwiedzono: 1755 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 1 Sierpnia 2019

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u