Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Simon Play - gra wyobraźni!

15 Stycznia 2011
Styl mieszkania to odzwierciedlenie duszy właściciela. Funkcjonalność, indywidualny charakter pomieszczeń oraz ich design w bezpośredni sposób wpływają na to, jak będziemy się czuli w miejscu, w którym spędzimy sporą część naszego życia. Efekt końcowy zależy także od szczegółów, lepiej zatem nie zapominać o przysłowiowej wisience na torcie.

Nowoczesne aranżacje, tworzone zarówno przez projektantów, jak i prywatnych inwestorów, cechują się niezwykłą dowolnością form, materiałów, kształtów i kolorów. Klasyczne połączenia odchodzą powoli do lamusa, a coś, co kiedyś uznawane było za przejaw braku gustu, staje się teraz całkowicie dozwolone, a w wielu przypadkach nawet jest trendy.

Próbując nadążyć za wciąż zmieniającą się modą lub wręcz przeciwnie – starając się jej oprzeć, stajemy czasem przed koniecznością dokonania wyboru spośród wielu bardzo podobnych do siebie produktów, które nie zawsze odpowiadają naszym wyobrażeniom i koncepcji wystroju. Aby stworzyć spójną całość i podkreślić wybrany styl, warto poszukać rzeczy niestandardowych i zwrócić uwagę na nową propozycją dodatków – całkowicie innowacyjną serię łączników i gniazd firmy Kontakt-Simon.

Do serii Simon Play, bo o niej mowa, zalicza się 13 gładkich ramek w kolorach i odcieniach specjalnie dobranych przez hiszpańskich stylistów oraz 5 ramek z niespotykanymi dotąd wzorami. Wśród nich znalazła się unikalna ramka „Komiks” oraz jeszcze bardziej wyjątkowa „Transparentna”, która może zastąpić wszystkie inne, pozwala bowiem na umieszczenie w swoim wnętrzu dowolnej grafiki, np. zdjęcia bliskiej osoby. Umożliwia to wielokrotne zmiany wyglądu tego dodatku.

Innowacyjna seria, dostępna obecnie jedynie dla projektantów z południa Europy, już wkrótce pojawi się na polskim rynku i stanie się jedyną grupą dodatków elektroinstalacyjnych, które będzie można dostosować do dowolnych, nawet najbardziej ekscentrycznych wymagań. Wyzwolony z narzucanych ram, wygląd popularnych „kontaktów” będzie zależał wyłącznie od naszej wyobraźni.

www.kontakt-simon.com.pl
Galeria:


powrót


Odwiedzono: 3652 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 15 Stycznia 2011

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u