Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Wyjątkowe wzornictwo - nowa seria włączników: Berker B.Cube

15 Stycznia 2011
Włączniki oświetlenia wykonane według no­wo­czes­nego, ponadczasowego wzornictwa są waż­nym elementem w urządzaniu wnętrz. B.Cube – nowy włącznik firmy Berker wyznacza nowe stan­dardy w tej dziedzinie. Dzięki swym nie­zwyk­łym kształtom oraz wra­że­niu trój­wy­mia­ro­woś­ci stanowi on ozdobę dla każdego wnętrza.

B.Cube swoją nazwę zawdzięcza cha­rak­te­ry­stycz­nym kształtom, przypominającym sześcian (ang.: cube). Wyraźne linie, płaskie powierzchnie oraz cha­rak­terystycznie ścięta ramka nadają włącz­ni­ko­wi B.Cube niepowtarzalny charakter.

Po prostu nie do pomylenia
Pozornie oddzielony od ramki przycisk włącznika spra­wia wrażenie, jakby unosił się w powietrzu. Wzor­nictwo nowej serii włączników jest wynikiem in­ten­sywnych poszukiwań nowej wizji wzornictwa, któ­ra spełnia wysokie wymagania właścicieli domów i archi­tek­tów oraz wymogi stawiane nowoczesnym instalacjom elektrycznym.
Razem z renomowanym biurem projektowym z Mo­nach­ium „brains4design” niemieckie przed­się­biorstwo Berker zaprojektowało włącznik o cha­rak­te­ry­stycznych kształtach. W ten sposób powstał ele­ment wyposażenia wnętrza, który ma ważną cechę: nie można go pomylić z żadnym innym produktem.

Uniwersalny produkt
Ta inteligentna nowinka techniczna ma nie­pow­tarzal­ny wygląd i wszechstronne zastosowanie. W po­łączeniu z systemem KNX/EIB włącznik B.Cube może służyć do sterowania oświetleniem, tem­pe­ra­tu­rą w pomieszczeniu, żaluzjami i instalacjami a­lar­mo­wymi. Ponadto wzornictwo B.Cube obejmuje też gniaz­da antenowe, czujniki, regulatory i wiele innych e­lementów wyposażenia. Mimo wszechstronności za­stosowań wszystkie włączniki z tej serii za­cho­wu­ją swój perfekcyjny design.
Włącznik B.Cube jest produktem uniwersalnym. 180 wa­riantów obejmuje najróżniejsze zakresy za­sto­so­wań, począwszy od zwykłego gniazdka, przez ściem­niacz, a skończywszy na pięciokrotnej kom­bi­na­cji elementów. W łazience, kuchni lub w piw­nicy oraz wszędzie, gdzie występuje woda lub wil­goć, można zamontować wersję bryzgoszczelną.

Zawsze atrakcyjny
Przejrzysty kształt włącznika B.Cube idealnie pasuje do każ­dego nowoczesnego wnętrza. Produkty skła­da­ją się z mieszanki materiałów, która jest w naj­wyż­szym stopniu odporna na zarysowania, łatwa w czysz­czeniu i trwała. W ten sposób zapewniamy ideal­ny wygląd włączników także po wielu latach użytkowania.
Dzięki atrakcyjnemu stosunkowi ceny do jakości pro­duk­ty B.Cube znajdują zastosowanie zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i w obiek­tach biurowych i przemysłowych.
Pro­dukty B.Cube firmy Berker dostępne są w ko­lo­rze śnieżnobiałym oraz kremowym.

www.berker.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 3760 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 15 Stycznia 2011

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u