Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Inteligentne otoczenie domu

11 Kwietnia 2011
Decyzja o budowie domu wiąże się z poszukiwaniem najlepszych jakościowo produktów oraz profesjonalnej ekipy. Wszystko po to, by zapewnić sobie i najbliższym pewną przystań na następne lata. Nie mniej ważne jest otoczenie domu, dzięki któremu kreujemy codzienny komfort i bezpieczeństwo

Dziś coraz śmielej sięgamy po innowacyjne rozwiązania, oparte na zaawansowanej technologii. Wprowadzanie odpowiednich zabezpieczeń sprawia, że dom oraz cała przestrzeń funkcjonuje jak dobrze naoliwiona maszyna.

Dom – własna twierdza
W natłoku codziennych spraw i obowiązków coraz więcej osób decyduje się na zainwestowanie w wygodne oraz proste rozwiązania. Automatyka wokół domu ma nie tylko ułatwić życie, ale przede wszystkim zadbać o bezpieczeństwo. Bramy wjazdowe to pierwszy krok, by utrudnić nieproszonym gościom wejście na posesję. System działa zdalnie, otwierając i zamykając bramę, za pomocą elektroniczne sterowanego pilota. Takie rozwiązanie gwarantuje całkowitą prywatność. Najczęściej w ofertach producentów znajdują się bramy dwuskrzydłowe lub przesuwne, jednak wszelkie akcesoria czy napędy można dopasować również do innego rodzaju bram. Warto zaznaczyć, że rynek charakteryzuje się coraz większą różnorodnością wyrobów, zarówno pod względem kolorystyki, jak i wykonania. Tak spora odmienność sprawia pewne utrudnienia, jeśli chodzi o dobór odpowiedniego do potrzeb produktu. Problemy pojawiają się również podczas pomiarów, stąd wiele firm wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów. Jedną z nich jest krakowska firma Rambit, zajmująca się profesjonalnymi systemami automatyki i sterowania. – W ostatnim czasie prowadzimy bezpłatne pomiary bramy. Klienci chętnie korzystają z darmowej pomocy, ponieważ mają pewność, że usługa zostanie wykonana rzetelnie – mówi jeden z właścicieli spółki Rambit –  Każdą bramę dopasowujemy indywidualnie do potrzeb inwestora, który dodatkowo jeszcze otrzymuje prezent w postaci pendrive. Firmowe gadżety to zawsze miły dodatek do tradycyjnej oferty.

Funkcjonalność w cenie
Niezwykle istotnym elementem domu jest garaż, a więc i sama brama garażowa. Wybór odpowiedniego produktu powinien być podyktowany z jednej strony aspektem wizualnym, z drugiej - odpowiednimi parametrami technicznymi. Po pierwsze garaż jest częścią domu, dlatego nie może odbiegać estetycznie oraz kolorystycznie od całego zabudowania. Rynek coraz chętniej stawia na nowoczesną stylistykę oraz bogatą paletę kolorów, dzięki czemu każdy ma szansę wybrać coś dla siebie. Oprócz tego bramy charakteryzują się doskonałą izolacją termiczną, co ma znaczący wpływ na domowy budżet. Jeśli chodzi o stronę techniczną, najważniejsza jest uniwersalność napędu - zakup produktu nie powinien być powodem wymiany całej, wcześniej zamontowanej automatyki. Do nowoczesnych, wartych rozpatrzenia rozwiązań należą także rolety zewnętrzne. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie: od skutecznego systemu antywłamaniowego do interesującego dodatku, w postaci niestandardowego budzika. Dzięki wbudowanym programom samosterującym rolety mogą podnosić się oraz opuszczać zależnie od pory dnia. Tak więc rano, zamiast natarczywego dźwięku telefonu, możemy wstać zbudzeni pierwszymi promieniami słońca. Nowoczesne rolety powinny przede wszystkim stwarzać poczucie komfortu oraz być wygodne i bezpieczne w użytkowaniu.

Więcej informacji na www.rambit.plGaleria:powrót


Odwiedzono: 3724 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 11 Kwietnia 2011

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u