Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Nowy termostat DEVIregT Smart do sterowania ogrzewaniem podłogowym przez smartfona

2 Października 2016
DEVI umacnia pozycję lidera w dziedzinie sterowania ogrzewaniem podłogowym. Nowy, innowacyjny DEVIreg™ Smart wraz z aplikacją mobilną DEVIsmart TM App oferują najwyższy komfort cieplny oraz doskonałą kontrolę ogrzewania podłogowego. Umożliwiają intuicyjne sterowanie ogrzewaniem z dowolnego miejsca na świecie.

DEVIreg™ Smart jest następcą termostatu DEVIreg™ Touch, dotychczas najchętniej wybieranego sterownika do elektrycznego ogrzewania podłogowego. Ten innowacyjny termostat oferuje możliwość sterowania systemem grzewczym przez aplikację mobilną.
Połączenie z Internetem umożliwia użytkownikom sterowanie termostatami z każdego miejsca za pomocą smartfona lub tabletu dzięki aplikacji DEVIsmart™ App. DEVIreg™ Smart może być połączony za pośrednictwem DEVIsmart™ App z maksymalnie 10 urządzeniami mobilnymi. Może komunikować się równocześnie z dwoma urządzeniami mobilnymi.

Funkcje aplikacji, takie jak ochrona przeciwzamrożeniowa, harmonogram tygodniowy, tryby poza domem, wakacje oraz możliwość oszczędzania energii umożliwiają użytkownikom zaprogramowanie ogrzewania tak, aby dostosować je do dziennego i nocnego rytmu oraz aby zredukować koszty energii - przy zachowaniu odpowiedniej temperatury przez całą dobę. Termostat dostosowuje się do warunków pogodowych w ciągu roku i uczy się, kiedy włączyć lub wyłączyć ogrzewanie zachowując komfort cieplny.

„Zanim nasi inżynierowie rozpoczęli prace nad termostatem DEVIreg™ Smart zapytaliśmy o opinie klientów i instalatorów, co jest najważniejsze w sterowaniu ogrzewaniem. Na podstawie otrzymanych informacji stworzyliśmy stylowy, a przede wszystkim najbardziej intuicyjny system sterowania ogrzewaniem podłogowym na rynku. Daje on możliwość zdalnej regulacji ogrzewania za pomocą urządzenia, które użytkownicy znają najlepiej. System ten jest całkowicie bezpieczny. Sterowanie termostatami odbywa się przez aplikację mobilną, która została stworzona w oparciu o platformę bankowości domowej” – mówi Zbigniew Gałązka, Menedżer Produktu DEVI.
Oszczędzaj energię nawet do 20%
Termostat DEVIreg™ Smartzapewnia zmniejszenie zużycia energii nawet do 20% w porównaniu do prostych systemów sterowania. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu nowoczesnych funkcji regulacji, takich jak np.adaptacyjny zegar czwartej generacji odpowiedzialny za inteligentne załączanie i wyłączanie systemu grzewczego, funkcji „wykrywania otwartego okna”, która automatycznie wyłącza ogrzewanie podczas wietrzenia pomieszczenia, czy też funkcji personalizacji harmonogramu ogrzewania, co umożliwia ustawienie termostatu zgodnie z indywidualnymi potrzebami.
 

Stylowy wygląd
Dyskretne i ponadczasowe wzornictwo panelu dotykowego sprawia, że DEVIreg™ Smart bardzo dobrze prezentuje się na ścianach nowoczesnych, jak i eleganckich wnętrz. Termostat ten można montować w ramkach wielu producentów osprzętu elektrycznego, możliwe jest również jego wkomponowanie w istniejące systemy na ścianie, takie jak włącznikiczy gniazda. Obecnie dostępny  jest w czterech kolorach: biały, śnieżnobiały, czarny oraz kość słoniowa.
Przetestuj aplikację DEVIsmart™ App
Aplikacja DEVIsmart™ App dostępna jest w Google Play lub App Store. Linki do pobrania znajdują się również tutaj
Użytkownicy mogą przekonać się o użyteczności DEVIsmart™ App korzystając z wersji demonstracyjnej aplikacji, którapozwala przejść przez każdy etap wirtualnego programowania termostatu, prezentując użytkownikom, jak prosty i intuicyjny w obsłudze jest DEVIreg™ Smart.


Fakty na temat termostatu DEVIregTM Smart
1. Umożliwia zdalne sterowanie elektrycznym oraz wodnym ogrzewaniem podłogowym przez smartfon lub tablet.
2. Oszczędza energię nawet do 20% i zmniejsza koszty ogrzewania, np. dzięki funkcji otwartego okna.
3. Zapewnia doskonały komfort dokładnie wtedy, kiedy jest wymagany – możliwość zaprogramowania.
4. Dostępny w czterech kolorach: biały, czarny, śnieżnobiały, kość słoniowa.
5. Łatwy w obsłudze - dotykowy, intuicyjny.
6. Posiada 5-letnią gwarancję.


Więcej informacji oraz kontaktGaleria:


powrót


Odwiedzono: 3188 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 2 Października 2016

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u