Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Jasne zasady gry z nowym konfiguratorem online

3 Listopada 2014
Aranżacja wnętrz rządzi się swoistymi prawami, których nieumyślne złamanie może doprowadzić do rozbicia harmonijnie zgranej kompozycji projektowej. Najnowsze interaktywne narzędzie firmy Ospel, jakim jest wielofunkcyjny konfigurator osprzętu elektrycznego online zminimalizuje tego typu ryzyko i pozwoli na stworzenie przemyślanej, efektownej i, co najważniejsze, wyjątkowo funkcjonalnej całości.

Spacer ku estetyce

Aranżowanie przestrzeni przypomina metodyczne podążanie krok po kroku za wskazówkami, które wytyczane są przez zasady dobrego smaku. Spójnie wykreowaną przestrzeń osiągnąć można jedynie poprzez precyzyjne zgranie ze sobą najdrobniejszych elementów, gdyż paradoksalnie to one mają ogromny wpływ na efekt końcowy. Źle dobrany detal może zaprzepaścić zamiar stworzenia harmonijnego i eleganckiego wnętrza.

W momencie aranżowania nowej przestrzeni, zwłaszcza, gdy nie korzystamy z usług profesjonalnego projektanta, często napotykaną przeszkodą jest trudność wyobrażenia sobie potencjalnego rezultatu naszych kompozycyjnych działań. Bogactwo dostępnych form, faktur i odcieni zamiast ułatwiać dokonanie właściwego wyboru, potrafi go skutecznie skomplikować. Nie zawsze możemy więc zdać się na naszą aranżacyjną wyobraźnię. W takich momentach nieoceniona okaże się pomoc nowoczesnych narzędzi multimedialnych, których zasadniczą rolą jest porządkowanie, dopasowywanie do siebie wszystkich elementów wystroju wnętrz i tworzenie poglądowej wizualizacji. Z tego typu myślą firma Ospel udostępniła na swojej stronie internetowej bezpłatne narzędzie online. Wielofunkcyjny konfigurator ma za zadanie przede wszystkim ułatwić skompletowanie optymalnego zestawu osprzętu elektrycznego. Ponadto w ciekawy sposób prezentuje szeroką gamę możliwości, jakie rodzą się wraz z wykorzystaniem do wykończenia wnętrz nowoczesnych gniazd i łączników z takich kolekcji jak: Karo, As, Impresja, Sonata czy Gazela.

Nowoczesne narzędzia w tradycyjnych zadaniach

Korzystanie z mulitmedialnych narzędzi internetowych, takich jak konifgurator firmy Ospel  znacznie ułatwia prowadzenie prac z zakresu wykończenia wnętrz. Należy jednak pamiętać, że efekt wizualny to tylko jeden spośród wielu pozytywnych aspektów tego typu rozwiązań. Współczesna architektura coraz częściej utożsamia nowoczesność z funkcjonalizmem, a jego najwyższy poziom jest możliwy do osiągnięcia dzięki pomocy konfiguratora firmy Ospel. Główną rolą tego narzędzia jest możliwość komponowania dowolnych, dopasowanych optymalnie do naszych potrzeb zestawów łączników, gniazd oraz innych  elementów osprzętu elektrycznego dostępnych w ramach kolekcji firmy Ospel. Konfigurator płynnie poprowadzi nas od momentu wyboru konkretnej linii (Karo, As, Sonata, Sonata Stal Inox, Impresja, Gazela), poprzez kolorystykę, dobór stylowej ramki i konfigurację dowolnej kompozycji, aż do podsumowania zawierającego najistotniejsze informacje techniczne oraz wycenę stworzonego połączenia. Aby zakres możliwości konfiguratora był możliwie jak najbardziej rozbudowany, uzupełniono go również o wizualizer, który umożliwia dobór odpowiedniego modelu osprzętu zależnie od typu pomieszczenia, pozwalając zarazem na swobodną modyfikację koloru ścian i podłóg. W ten sposób z łatwością stworzymy przybliżony graficzny obraz wykańczanego pomieszczenia. Natomiast galeria zdjęć, która również dostępna na stronie firmy Ospel, dzięki bogactwu przykładowych aranży, stanie się niewątpliwie źródłem inspiracji w momencie, gdy koncepcja projektowa wciąż pozostaje na etapie tworzenia. Estetycznie zaprojektowany interfejs oraz czytelny układ poszczególnych kolekcji zadbają o sprawne i dowolne komponowanie zarówno tych bardziej złożonych, jak i podstawowych kompilacji osprzętu elektrycznego.

Interaktywne narzędzie firmy Ospel z pewnością sprawi, że wybrana kompozycja osprzętu elektrycznego stanie się integralną częścią każdego wnętrza, w pełni odzwierciedlając jego indywidualny charakter.

Nowy konfigurator firmy Ospel dostępny jest za pośrednictwem poniższej strony internetowej:
http://www.idealnepolaczenie.ospel.pl/konfigurator/karo.html

www.ospel.com.pl


Zobacz prezentację OSPELGaleria:


powrót


Odwiedzono: 2530 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 3 Listopada 2014

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u