Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Klasycznie znaczy uniwersalnie czyli jak wybrać ogrodzenie idealne

11 Marca 2013
„Mała czarna” dla mężczyzn to kawa. Kobietom „mała czarna” kojarzy się przede wszystkim z koktajlową sukienką, prostą, a jednocześnie elegancką i ponadczasową. Taką, która do wszystkiego pasuje i nigdy nie wychodzi z mody. Jej odpowiednikiem w świecie ogradzania jest system paneli Bekafor Classic firmy Betafence.

Porównanie systemu ogrodzeniowego do sukienki? W tym szaleństwie jest metoda – na  wybór ogrodzenia idealnego. To właśnie kobiety najczęściej decydują o wyborze ogrodzenia posesji. Jeśli będą wybierać wśród wysokiej jakości systemów ogrodzeniowych Betafence, mężczyźni będą mogli być spokojni o inną kwestię, równie ważną jak dizajn dla kobiet – trwałość i odporność na korozję.

Kobiecym okiem
Jeśli szukasz ogrodzenia tak klasycznego i uniwersalnego jak mała czarna, która w wysublimowany sposób podkreśla urok swojej właścicielki, wybierz Bekafor Classic firmy Betafence. Bekafor Classic to system panelowy o prostej, a jednocześnie eleganckiej konstrukcji, który dyskretnie wtopi się w Twój ogród, podkreślając jego piękno i tworząc razem z bryłą domu jedną całość. Ogrodzenie z paneli Bekafor Classic możesz wybrać w kolorze ponadczasowego antracytu, który, doskonale będzie prezentował się z nowoczesną, jak i klasyczną architekturą budynku, lub postawić na tradycyjną zieleń. Panele dostępne są także w kolorze białym.
Twoje ogrodzenie z paneli Bekafor Classic może mieć nawet 2 m wysokości, dzięki czemu z łatwością dopasujesz jego wysokość dopasować do swoich oczekiwań. Panele zakończone są jednostronnie ostrymi końcówkami, które dla podwyższenia bezpieczeństwa możesz umieścić u góry ogrodzenia.
Aby zapewnić sobie poczucie prywatności, ogrodzenie z paneli Bekafor Classic możesz obsadzić pnączami lub posadzić wzdłuż niego szpaler tui lub jałowców. Świetnym rozwiązaniem są także przesłony Bekafor Collfort lub Bekafor Nevada – doskonałe zwłaszcza w małych ogrodach, gdzie nie ma miejsca na obsadzenie ogrodzenia drzewami, a także dla wszystkich niecierpliwych, którzy nie chcą czekać latami, aż rośliny urosną i odgrodzą ich posesję od ulicy czy też ukryją ją przed wzrokiem wścibskich sąsiadów.
Panele Bekafor Classic tworzą ze słupami Bekaclip oraz z bramami i furtkami Bekafor Classic kompletny system ogrodzeniowy, dzięki czemu masz pewność, że wszystkie jego elementy będą tworzyły spójną estetycznie całość.

Męski punkt widzenia
Panów domu z pewnością ucieszy fakt, że panele Bekafor Classic, tak jak wszystkie systemy oferowane przez firmę Betafence, cechuje najwyższa jakość, która przekłada się nie tylko na wysoką estetykę, ale także na trwałość i komfort użytkowania. Przęsła wykonane są z drutu ocynkowanego i powleczonego PVC, dzięki czemu ogrodzenie jest odporne na korozję i latami będzie wyglądało jak nowe bez konieczności często kosztownej, czasochłonnej, a w przypadku obsadzenia ogrodzenia drzewami czy pnączami, kłopotliwej konserwacji. Najwyższa jakość produktów Betafence potwierdzona jest 10-letnią gwarancją antykorozyjną na pełne systemy ogrodzeniowe.
Pełny system Bekafor Classic obejmuje słupy stalowe Bekaclip, bramy jedno- i dwuskrzydłowe Bekafor Classic oraz szereg akcesoriów montażowych (obejmy, podstawy, klipsy narożne i mocowania do muru). System możesz także zainstalować na podmurówce lub na betonowej posadzce.

Więcej informacji o systemie ogrodzeniowym Bekafor Classic i instrukcję samodzielnego montażu systemu znajdziesz na www.ogradzamy.pl.

Zobacz prezentację BetafenceGaleria:


powrót


Odwiedzono: 3599 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 11 Marca 2013

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2024 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u