Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Kolekcja ALPHA - łazienka pełna światła

23 Grudnia 2020
Łazienka jest jedną z najważniejszych stref w domu. To kameralne pomieszczenie pełni wiele funkcji, istotnych dla komfortu codziennego funkcjonowania. Dbanie o higienę, wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych czy długie, relaksujące kąpiele wymagają odpowiednich warunków. Kolekcja ALPHA marki Nowodvorski Lighting to oświetlenie dedykowane do wnętrz o podwyższonym stopniu wilgotności. 
 

Punktowe oprawy z kolekcji ALPHA o minimalistycznym kształcie walca posiadają średnicę 8,5 cm i wysokość 13,5 cm.  To sprawia, że można je zastosować jako oświetlenie uzupełniające w przypadku występowania oświetlenia centralnego lub jako jedyny typ oświetlenia stosując większą ilość punktów świetlnych, dostosowując ich liczbę do wielkości pomieszczenia. Oprawy te posiadają również podwyższony stopień szczelności IP54 i ochronę niezbędną do zastosowania w łazienkach. 
Lampy z kolekcji Alpha dostępne są w dwóch uniwersalnych kolorach – czarnym i białym dzięki czemu prezentują się one dobrze w łazienkach w stylu nowoczesnym oraz skandynawskim. Kolejnym atutem tych opraw jest wymienne źródło światła, które stanowi żarówka typu GU10.  

Kolekcja ALPHA to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących bezpiecznego i optymalnego oświetlenia do stylowej łazienki, w której liczy się zarówno funkcjonalność, jak i elegancki design. 
ALPHA BLACK, 8263, 119,00 zł 
ALPHA WHITE, 8262, 119,00 złGaleria:


powrót


Odwiedzono: 295 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 23 Grudnia 2020

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2021 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u