Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Kolekcja CAMELEON SPHERE - sposób na niepowtarzalną atmosferę wnętrza

8 Września 2020
Planując wnętrze swojego mieszkania czy domu chcemy, aby było ono wyjątkowe. 
Poruszając się w obszarze przyjętych kierunków i styli o oryginalności projektu często decydują umiejętnie dobrane detale. Kolekcja CAMELEON SPHERE marki Nowodvorski Lighting to połączenie minimalistycznej formy oraz szerokich możliwości aranżacyjnych, dostępnych w ramach autorskiego systemu oświetleniowego – CAMELEON.
 

Stworzenie wymarzonej przestrzeni domowego wnętrza to nie lada wyzwanie. O finalnym efekcie decyduje detal 
i to jemu zawdzięczamy atmosferę, panującą w danym pomieszczeniu. Ważnym elementem architektonicznych rozważań jest właściwie dobrane oświetlenie. W zależności od efektu, który chcemy osiągnąć może wpisywać się  w aranżację, lub też przełamywać ją odwagą formy. 

CAMELEON SPHERE to kolekcja, która z wdziękiem wpisze się w potrzeby każdej stylizacji. Mnogość zastosowań umożliwia bowiem jej konfiguracja w systemie CAMELEON. I tak transparentne szkło kulistego klosza będzie subtelną ozdobą minimalistycznego wnętrza lub też, w połączeniu z innymi kloszami z linii, dostępnymi w czterech rozmiarach: CAMELEON SPHERE S, CAMELEON SPHERE M, CAMELEON SPHERE L oraz CAMELEON SPHERE XL, stanowić będzie główne źródło światła industrialnej przestrzeni. Personalizację efektu umożliwia dodatkowo indywidualny dobór długości i stylu zawieszenia a także akcesoriów montażowych. W zależności od wybranego rozmiaru klosza możliwy jest dobór zawieszenia z oprawką CAMELEON CABLE G9 lub CAMELEON CABLE E27. 

W dobrej atmosferze
Atmosfera danego wnętrza w dużej mierze zależy od doświetlenia jego poszczególnych stref. Na innym efekcie zależy nam w pokoju, w którym dziecko odrabia lekcje, innego oczekujemy w sypialni, w której relaksujemy się po całym dniu a jeszcze innych funkcjonalności oczekujemy podejmując gości w otwartym salonie. Projektując oświetlenie przy wykorzystaniu szerokich możliwości systemu CAMELEON mamy możliwość wydzielenia dwóch stref oświetleniowych w ramach jednego punktu zasilania. Pozwala to na szerokie możliwości aranżacyjne i wydzielenie osobnych stref również w obrębie jednego pomieszczenia. Teraz granicą dla osiągnięcia wymarzonego klimatu w naszych czterech ścianach jest nasza wyobraźnia. 
 
 
Klosz CAMELEON SPHERE S, 149, 00 zł brutto 
Klosz CAMELEON SPHERE M, 179,00 zł brutto 
Klosz CAMELEON SPHERE L, 199,00 zł brutto  
Klosz CAMELEON SPHERE XL, 319,00 zł brutto 
 
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 943 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 8 Września 2020

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u