Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Kolekcja lamp Stalactite marki Nowodvorski Lighting – elegancja w nowoczesnym wydaniu

22 Czerwca 2020
Na wizerunek wnętrza składa się wiele czynników. O ile podstawę tworzą kolory ścian, faktury tkanin i forma mebli, o tyle klimat pomieszczenia budują przede wszystkim dodatki  czy oświetlenie. Wystarczy tylko kilka elementów, by salon, kuchnia czy sypialnia całkowicie odmieniły swoje oblicze. Doskonale widać to na przykładzie 9 lamp z kolekcji Stalactite marki Nowodvorski Lighting, które mogą pełnić bardzo funkcjonalną role, a jednocześnie  przyciągać wzrok swoją formą.

Dyskretny urok nowoczesności
Nowoczesne, zachwycające formą lampy Stalactite marki Nowodvorski Lighting to propozycje, które wpisują się
w światowe trendy. Łączą bowiem oryginalny design i modną kolorystykę z perfekcją wykonania oraz uniwersalnością zastosowań. W skład kolekcji wchodzą zarówno plafony, wyposażone aż w 13 punktów świetlnych, jak i minimalistyczne kinkiety w wersji  z pojedynczym lub podwójnym źródłem światła, dzięki czemu typ i rodzaj oświetlenie można bez trudu dopasować do potrzeb  konkretnego pomieszczenia. Podstawę lamp sufitowych Stalactite tworzy okrągły plafon ze stali lakierowanej o średnicy 34 centymetrów, a całość dopełnia aż 13  punktów świetlnych w kształcie wąskich rurek o różnej długości. Bazą kinkietów również jest koło, a pojedyncze lub podwójne ramiona – podobnie jak w przypadku plafonu – zakończone są również kloszami w formie rurek. Istotnymi zaletami tego typu lamp jest możliwość dowolnego ustawienia ramion, a także opcja wysunięcia lub schowania źródeł światła, co umożliwia uzyskania zróżnicowanego charakteru emitowanego światła.
Lampy Stalactite marki Nowodvorski Lighting to oryginalny, ale jednocześnie uniwersalny projekt, który doskonale sprawdzi się w różnorodnych aranżacjach: zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak również w przestrzeniach w stylu loftowym. Taka wszechstronność jest z jednej strony zasługą zastosowanego designu, z drugiej – możliwości dostosowania lamp do potrzeb właścicielii pomieszczenia. Lampy Stalactite marki Nowodvorski Lighting dostępne są bowiem nie tylko w trzech różnych formach (plafon, kinkiet pojedynczy i podwójny), ale także w trzech różnych wariantach kolorystycznych: białym, czarnym i niezwykle modnym połączeniu czerni z mosiądzem.
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1844 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 22 Czerwca 2020

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u