Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Kolekcja RADIUS od Nowodvorski Lighting - świet(l)ne dopełnienie industrialnych i nowoczesnych wnętrz

2 Października 2021
Styl industrialny charakteryzuje się wyrazistością – dzięki zestawieniu stali, betonu i szkła można uzyskać spektakularny efekt, kojarzący się z przestronnymi wnętrzami przemysłowych hal. Styl nowoczesny łączy funkcjonalność z minimalizmem – we wnętrzach urządzonych w tej estetyce bardzo dobrze prezentują się symetryczne i harmonijne rozwiązania. Specyfikę obu typów aranżacji doskonale podkreślają oryginalne lampy z kolekcji RADIUS od Nowodvorski Lighting, wyróżniające się surową formą.
 
 

Zarówno przy urządzaniu wnętrza w stylu industrialnym, jak i nowoczesnym, bardzo ważną rolę odgrywa dobór odpowiedniego oświetlenia. Niezależnie od metrażu, wnętrze powinno sprawiać wrażenie jasnego i przestronnego.
W kolekcji RADIUS znalazły się kinkiety w dwóch rozmiarach, lampa biurkowa oraz lampy wiszące z czterema i sześcioma punktami świetlnymi. Umożliwia to tworzenie indywidualnych rozwiązań, w pełni dostosowanych do specyfiki pomieszczenia.
Lampy wiszące posiadają ruchome ramiona, obracające się wokół własnej osi – dzięki temu można wygodnie zwrócić strumień światła w preferowanym kierunku. Możliwość modyfikowania ustawienia ramion tworzy też wyjątkowy efekt wizualny – w zależności od kompozycji, oprawa zyskuje bardziej klasyczny lub przestrzenny wygląd. W ten sposób lampa dopasowuje się do całościowego charakteru wnętrza lub stanowi wyróżniający się akcent.
Każda z lamp wiszących składa się ze sztycy dwumodułowej, która umożliwia regulację wysokości poprzez wyjęcie jednej części. Przy zamontowaniu jednej sztycy lampa ma wysokość 53 cm, zaś z dwiema sztycami wysokość lampy wynosi 85 cm. Na uwagę zasługuje też fakt, że (zarówno w lampie z czterema, jak i sześcioma źródłami światła) istnieje możliwość podziału na dwie osobne sekcje świetlne.   Idealnym dopełnieniem lamp wiszących są kinkiety ścienne oraz praktyczna lampa biurkowa. Większy z kinkietów ma wysokość 27 cm i pionową, smukłą linię. Mniejszy kinkiet, o wysokości 9 cm, jest przykładem prawdziwie minimalistycznego designu: nie występują w nim żadne elementy ozdobne, dzięki czemu przykuwa uwagę prostotą formy. 
 
Lampy RADIUS są wykonane ze stali lakierowanej na czarno i posiadają wymienne źródła światła: E27 o mocy max 60W. Atutem tej kolekcji jest efektownie wyeksponowane źródło światła, które rozjaśnia pomieszczenie i nadaje wnętrzu oryginalny charakter. To sprawia, że oprawy RADIUS doskonale wpisują się w nowoczesne, jak i industrialne aranżacje.


Symetryczne lampy z kolekcji RADIUS łączą funkcjonalność ze stylowym designem..C harakteryzują się możliwością modyfikowania ustawienia ramion, dzięki czemu w zależności od kompozycji, oprawa zyskuje bardziej klasyczny lub przestrzenny wygląd.FOT. Nowodvorski Lighting


Kolekcja RADIUS
RADIUS black 7930 Cena brutto: 99,00 zł
RADIUS black 7762  Cena brutto: 119,00 zł
RADIUS black 7928 Cena brutto: 119,00 zł
RADIUS black IV 7931 Cena brutto: 399,00 zł
RADIUS black VI 7932 Cena brutto: 499,00 zł

Więcej na www.nowodvorski.comGaleria:


powrót


Odwiedzono: 1109 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 2 Października 2021

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2023 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u