Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Kolektor słoneczny KS2000 TP Am

4 Kwietnia 2011
Zaprezentowany po raz pierwszy na międzynarodowych targach ISH we Frankfurcie, najnowszy kolektor płaski HEWALEX o oznaczeniach KS2000 TP Am wyznacza nowy kierunek rozwoju technologii kolektorów słonecznych.

W odróżnieniu od tradycyjnych kolektorów, absorber kolektora KS2000 TP Am wykonany jest w całości z aluminium, pokrytego wysokoselektywną powłoką absorbcyjną oraz posiada meandryczny układ orurowania. Przy jego produkcji zastosowano innowacyjną technologię spawania laserowego, którą HEWALEX wprowadził jako pierwszy producent w Polsce. Kolektor jest obecnie certyfikowany w systemie Solar Keymark, ale już wstępne badania wydajności potwierdzają spodziewaną wysoką sprawność urządzenia. Również badania materiału wykonane w instytucie SPF Rapperswil w Szwajcarii wskazują na pełną odporność stosowanego aluminium na korozję w wysokich temperaturach. W ofercie dostępna jest również wersja z lakierowaną obudową KS2000 TLP Am. Kolejnym atutem kolektora KS2000 TP Am jest jego bardzo korzystna cena – 999 zł. Jest to pierwszy kolektor na rynku, którego cena nie przekracza 1000 zł.
 
Szczegóły na stronie http://www.hewalex.pl/oferta/plaskie-kolektory-sloneczne/kolektor-sloneczny-ks2000-tp-am.htmlGaleria:


powrót


Odwiedzono: 3313 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 4 Kwietnia 2011

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u