Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Odwiedzono: 2875 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 16 Października 2018

Podziel się    

KONKURS! Mądrze przygotowany ze SZTYGAREM®!

16 Października 2018

Jeśli wiesz jak MĄDRE PRZYGOTOWAĆ SIĘ do zimy - ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Producent ekogroszku marki SZTYGAR® ogłosił konkurs w którym do wygrania jest zwrot kosztów poniesionych na ogrzewanie. Uczestnik zabawy ma szansę otrzymać nawet do 5 000 zł. Aby wziąć udział w KONKURSIE trzeba popisać się kreatywnością i zaopatrzyć się w produkty marki SZTYGAR® u jednego Dystrybutorów lub bezpośrednio z e-sklepu. 

 

 Już od poniedziałku (1. października do 20. grudnia 2018) można wziąć udział w KONKURSIE Mądrze przygotowany do zimy ze SZTYGAREM®. Zabawa daje każdemu Uczestnikowi możliwość zwrotu już poniesionych kosztów na zakup produktów marki SZTYGAR®. Twój mądry wybór – czyli decyzja o ogrzewaniu domu zimą SZTYGARem® – będzie nagrodzony. Podejmij wyzwanie i weź udział w konkursie.

  

Fot. SYNERGIO GROUP S.A.

 


 

3 KONKURSOWE kroki
 

Aby wziąć udział w konkursie wykonaj 3 proste kroki. Po pierwsze kup dowolny produkt marki SZTYGAR® (ekogroszek ULTRA, ekogroszek PREMIUM lub orzech) i zachowaj paragon zakupu. Zakupy zrób u jednego z Dystrybutorów lub bezpośrednio w sklepie online www.wegielsztygar.pl. W drugim kroku wykonaj zdjęcie interpretujące hasło Mądrze przygotowany do zimy ze SZTYGAREM®. Trzeci krok to wypełnienie formularza, w który rejestrujesz paragon zakupu (podajesz datę, nr paragonu i miejsce zakupu). Zachowaj paragon, bo będzie on potrzebny w momencie odbioru nagrody. Formularz znajdziesz  pod adresem www.sztygar.pl/konkurs. W formularzu podaj link do zdjęcia już umieszczonego w Twoim kanale social media pod hasztagami #sztygarkonkurs lub #sztygarmadrywybor. Jeśli nie posiadasz konta w mediach społecznościowych nic straconego. Możesz zdjęcie wgrać bezpośrednio w formularzu. Jeśli kupiłeś ekogroszek SZTYGAR®  w sklepie internetowym możesz w formularzu załączyć skan faktury lub elektroniczne potwierdzenie zamówienia (zrzut ekranu). W przypadku opublikowania zdjęcia w kanale social media pamiętaj, że profil musi być otwarty - przynajmniej w okresie trwania konkursu - tak aby Jury mogła obejrzeć Twoją fotografię. Do jednego zdjęcia może być podpiętych wiele paragonów bowiem paragony są przypisywane do konkretnego Użytkownika. Każdy kolejny paragon musisz ponownie rejestrować w formularzu. 

Fot. SYNERGIO GROUP S.A.

 

 

FOTO z oryginalnym pomysłem 
 

Zdjęcie, które musi wykonać Osoba biorąca udział w konkursie, to dowolna interpretacja hasła: Mądrze przygotowany do zimy ze SZTYGAREM®. Uczestnik pokazuje na nim jak przygotował się do zimy ze SZTYGAREM. Podstawowe kryteria oceny konkursowego zdjęcia, to kreatywność i oryginalność.

- W zadaniu KONKURSOWYM Użytkownicy naszych produktów mogą wykazać się niczym nieograniczoną kreatywnością. Interpretacja zadania należy do Uczestnika – może pokazać nam zapas węgla, kocioł c.o., pomysł na składowanie węgla albo siebie ubranego zimowo w ciepłej czapce z herbatą lub „pod pierzyną” z psem, kotem albo teściową. Liczymy na wiele oryginalnych i pomysłowych interpretacji tego hasła. – mówi Anna Gruszka, Dyrektor ds. Marketingu, Sprzedaży i PR firmy SYNERGIO GROUP SA właściciela marki SZTYGAR®.

 

 

 Rozpalająca do czerwoności NAGRODA!
 

Informacje o KONKURSIE można znaleźć na stronie producenta marki www.sztygar.pl, tam też znajduje się regulamin. Odsyłacze i skrócone informacje widnieją również na nowych opakowaniach produktów węglowych. Organizator przewidział 3 główne nagrody oraz  wiele prezentów dla osób wyróżnionych. 
 

- Jako producent mamy świadomość, że coroczny wydatek ponoszony przez polskie rodziny na ogrzewanie domów, mieszkań i wody to duże obciążenie domowego budżetu. Ten fakt zainspirował nas do stworzenie tego właśnie konkursu. Przy jego realizacji postawiliśmy na realną możliwość „zwrotu kosztów” już poniesionych na ogrzewanie. Świadomy wybór wysokiej jakości ekogroszku marki SZTYGAR® procentuje. Na szczęście coraz większa grupa osób zdaje sobie sprawę, że to wiele korzyści dla nas i otoczenia – to zdrowsi my, czystsze powietrze i środowisko oraz możliwość wygrania sporych pieniędzy. Jeśli nadesłane zdjęcie nas zaskoczy autor zdjęcia otrzyma pieniądze, które już wydał na jesienno-zimowy zapas węgla marki SZTYGAR®. Cieszy nas, że ta zabawa to również uatrakcyjnienie naszej oferty dla stale rozbudowującej się sieci naszych dystrybutorów. – mówi Anna Gruszka, Dyrektor ds. Marketingu, Sprzedaży i PR firmy SYNERGIO GROUP SA właściciela marki SZTYGAR®.


 

Fot. SYNERGIO GROUP S.A.

 

 

 

Łączna suma nagród w konkursie to ponad 20 tysięcy złotych. Nagroda główna to zwrot poniesionych wydatków na węgiel do 5 tysięcy złotych, 2 zwroty w kwocie 1500 zł oraz wiele gadżetów marki SZTYGAR®. Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch turach. Druga tura na przełomie styczeń-luty 2019 (pierwszy etap konkursu 01.10-20.12.2018). 

Więcej informacji na stronie: 
www.wegielsztygar.pl

 

 

 

 

 

 

 


Galeria:


powrót

Bruk Bet
oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u