Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Kryształ nowoczesności

12 Marca 2015
Kryształ budzi w nas wiele skojarzeń od symbolu luksusu po czystość i doskonałość.  Z biegiem lat jego piękno nieprzerwanie inspiruje do tworzenia wyrafinowanych ozdób czy imponujących dekoracji. Ten cenny kruszec idealnie odnalazł się również w świecie nowoczesnego wystroju wnętrz. Kolekcja lamp CAPSULE marki Nowodvorski Lighting czerpiąc inspirację z piękna kryształu i nowatorskiej formy stylu prezentuje oświetlenie, które stanie się biżuterią każdego mieszkania.

W blasku luksusu

Obecnie w architekturze wnętrz nie ma rzeczy niemożliwych, dzięki czemu jest ona w stanie zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających sympatyków sztuki. Szeroka gama wnętrzarskiej palety sprawia, że sprecyzowanie odpowiedniego dla nas wyboru wcale nie jest takie proste. Częstym problem jest znalezienie tzw. złotego środka, który wpłynie ostatecznie na charakter przestrzeni. Wygląd mieszkania, jego aranżacja - to niejako odzwierciedlenie nas samych. Gospodarując wnętrze, w którym zamieszkamy, chcemy aby było ono jak najbardziej zbliżone do tego z naszych fantazji. Nasz „własny kąt” ma być przecież spełnieniem najskrytszych marzeń, a któż nie marzy o odrobinie luksusu?  Przemieszczając się między różnorodnymi stylami można wyodrębnić cechę, która jest gwarancją sukcesu w procesie wykańczania mieszkania – fuzja klasyki z elementem nowoczesności. Ten niebanalny duet stał się źródłem inspiracji dla kolekcji  lamp CAPSULE marki Novodvorski Lighting. W  jej przypadku połączenie ekskluzywności zaczerpniętej z wzoru kryształu z nowoczesnym minimalizmem daje efekt eleganckiego blichtru, który z łatwością dopasuje się do większości wnętrz nadając im wyjątkowy styl.

Unikalność srebra       
                                                                                                                                                              
Efekt nowoczesnej klasyki to połączenie kształtu, koloru i materiału. Lampy z kolekcji CAPSULE marki Novodvorski Lighting wykonane są ze stali lakierowanej, co zapewnia wieloletnią trwałość produktu. Stal w ponadczasowym srebrnym kolorze, swoją szlachetnością perfekcyjnie dopełnia większość aranżacji wnętrz. W kolekcji CAPSULE marki Novodvorski Lighting dostępnych jest aż siedem modeli dzięki czemu z łatwością dobierzemy lampę odpowiednią do rozmiaru pomieszczenia oraz oczekiwanego natężenia światła. W zależności od potrzeb, w serii odnaleźć można: dwa warianty pojedynczych kinkietów, lampę biurkową, dwa rodzaje pojedynczych lamp wiszących, o różnych szerokościach, podwójną lampę wiszącą oraz lampę podłogową. Prostota stalowych elementów została dopełniona efektownym abażurem z tworzywa sztucznego, który do złudzenia przypomina mieniące się blaskiem kryształy.

Kolekcja lamp CAPSULE marki Novodvorski  Lighting to  doskonała propozycja dla  wszystkich, którzy wahają się między nowoczesnym stylem, a odniesieniem do klasycznej uniwersalności. Ponadczasowość  srebra, prostota i nowoczesność formy oraz splendor na wzór kryształu to dekoracja mieszkania, która zachwyci każdego.

Lampy CAPSULE marki Nowodvorski Lighting:

CAPSULE I zwis A
Długość: 100 cm
Średnica: 17 cm
Cena detaliczna: 110,70 zł brutto

CAPSULE I zwis B
Długość: 100 cm
Średnica: 26,5 cm
Cena detaliczna: 143,91 zł brutto

CAPSULE II zwis
Długość: 100 cm
Średnica: 53 cm
Cena detaliczna: 293,36 zł brutto

CAPSULE I biurkowa
Wysokość: 42 cm
Średnica: 17 cm
Cena detaliczna: 147,60 zł brutto

CAPSULE I kinkiet A
Wysokość: 17 cm
Odległość od ściany: 12 cm
Cena detaliczna: 73,80 zł brutto

CAPSULE I kinkiet B
Wysokość: 26,5 cm
Odległość od ściany: 12 cm
Cena detaliczna: 83,03 zł brutto

CAPSULE I podłogowa
Wysokość: 160 cm
Średnica: 12 cm
Cena detaliczna: 208,49 zł brutto

Więcej o kolekcji CAPSULE przeczytasz na www.nowodvorski.com


Zobacz prezentację Nowodvorski LightingGaleria:


powrót


Odwiedzono: 1720 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 12 Marca 2015

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u