Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Bateria D-Plus Pull-Out - idealny pomocnik w kuchni

17 Lutego 2015
Przy wyborze armatury kuchennej użytkownicy kierują się najczęściej ergonomią, jakością, wykończeniem, ale także perfekcyjnym dopasowaniem produktu do zlewozmywaka. Nowa bateria Franke D-Plus Pull-Out wraz z odpowiednim zlewozmywakiem stworzy niezwykle komfortową strefę wody.

Bateria D-Plus Pull-Out nie tylko pięknie się prezentuje, ale jest przede wszystkim wygodna w użyciu. Dlatego z pewnością stanie się doskonałym pomocnikiem w utrzymaniu czystości w naszej kuchni i ułatwi codzienne przygotowywanie posiłków. Wyciągana wylewka z funkcją prysznica pozwoli nam dokładniej umyć warzywa czy owoce i szybko rozprawić się ze stertą brudnych naczyń.

Bateria D-Plus Pull-Out jest niewielka, poręczna i wyjątkowo cicha. Dodatkowo wyposażona została w trwałą, innowacyjną głowicę ceramiczną, dzięki czemu wytrzyma nawet bardzo intensywną eksploatację.

Chromowaną baterię D-Plus Pull-Out, o neutralnym kształcie, bez problemu dopasujemy do każdego zlewozmywaka Franke - od nowoczesnego z materiału Tectonite®, po klasyczny ze stali szlachetnej czy z Fragranitu+.

Bateria D-Plus Pull-Out to pewność najwyższej jakości, wytrzymałości i komfortu. Nie straszna jej ciężka praca, a to naprawdę duży plus dla Twojej kuchni!

Wszystkie baterie firmy Franke objęte są 15-letnią gwarancją.

Cena: 1 399 zł

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 1776 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 17 Lutego 2015

Podziel się    Bruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u