Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Bateria i dozownik idealnie dobrane

19 Czerwca 2015
Dzisiejsza kuchnia to pomieszczenie otwarte na salon, ale też na gości. To wizytówka domu, a jej wizytówką jest z kolei strefa wody, dlatego powinna wyróżniać się perfekcyjnym wyglądem.

Podczas jej aranżacji warto zwrócić uwagę na praktyczność, najwyższą jakość materiałów i oczywiście estetykę. Dobrym rozwiązaniem będą spójne wzorniczo elementy armatury, bo nawet najbardziej designerski zlewozmywak dużo straci, gdy zestawimy go z przypadkową baterią czy zwykłą butelką z płynem do zmywania naczyń.

Nowa bateria KWC AVA wraz z dozownikiem do mydła w płynie lub płynu do zmywania z tej samej kolekcji tworzą idealnie dobrany duet, który wprowadzi ład, harmonię i piękno do naszej strefy wody.

Bateria KWC AVA jest bardzo stylowa i niewielka, przez co niezwykle poręczna. Wykonana została z najwyższej jakości materiałów, abyśmy mogli cieszyć się nią przez długie lata. Dzięki wyciąganej wylewce z funkcją prysznica bez trudu pomoże dokładnie umyć warzywa czy owoce. Wyposażona jest także w perlator z elastycznym sitkiem KWC JET CLEAN, zaprojektowanym w taki sposób, by samo jej używanie zapobiegało osadzaniu się drobinek wapnia, które blokują przepływ wody.

Idealnym uzupełnieniem baterii jest elegancki, chromowany dozownik KWC AVA, który świetnie komponuje się z każdym zlewozmywakiem. Dodaje strefie wody wysmakowanego stylu i ułatwia codzienne zmywanie naczyń.

Nie ma wątpliwości, że producent stworzył duet doskonały, dbając o funkcjonalność i wrażenia estetyczne, tak by komfort użytkownika był na pierwszym miejscu.

Bateria KWC AVA: 1 449 zł
Dozownik KWC AVA: 749 zł


Więcej informacji o produktach i marce KWC znajduje się na: www.franke.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 1617 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 19 Czerwca 2015

Podziel się    Bruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u