Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Kuchnia w stylu Vintage - Pfleiderer prezentuje blaty wpisujące się w najnowsze trendy wzornictwa

17 Sierpnia 2011
Lato to czas remontów i odświeżania wnętrz, które już się opatrzyły albo straciły swój pierwotny atrakcyjny wygląd. Czasami w prosty i mało kosztowny sposób można sprawić, by pomieszczenie nabrało nowego, niepowtarzalnego charakteru. Pfleiderer Grajewo S.A. podpowiada jak nadać kuchni świeżości i blasku.

Lato to czas remontów i odświeżania wnętrz, które już się opatrzyły albo straciły swój pierwotny atrakcyjny wygląd. Czasami w prosty i mało kosztowny sposób można sprawić, by pomieszczenie nabrało nowego, niepowtarzalnego charakteru. Pfleiderer Grajewo S.A. podpowiada jak nadać kuchni świeżości i blasku.

Małe a duże zmiany…
Przystępując do planowania nowej aranżacji kuchni watro przemyśleć, które z elementów decydują o jej stylu oraz są intensywnie eksploatowane. Nie trzeba wcale zmieniać całego wystroju, pozbywać się mebli, które przetrwają jeszcze kolejne lata. By odświeżyć nieco wnętrze wystarczy zmiana paru detali. Liczy się jednak dobry pomysł. A do takich właśnie należy wymiana blatów – to one są jednym z mocnych akcentów dekoracyjnych kuchennego wnętrza.  Ważne jest,  by dokonując zakupu wybierać świadomie, kierując się kryteriami zarówno estetyki, jak również funkcjonalności. Nowe blaty powinny być odporne na zarysowania, odpryskiwanie, odkształcenia oraz zapewnić utrzymanie powierzchni w czystości.

Vintage – awangarda w kuchni
Nowa kolekcja blatów Pfleiderer to propozycja dla miłośników łączenia nowoczesnego designu ze starymi, stylowymi elementami. Widne, duże przestrzenie mieszkań lub loftów ozdobione antykami czy meblami z targu staroci to jeden z najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Zderzenie ducha czasu ze świeżością współczesnego wzornictwa użytkowego, które korzysta z takich materiałów jak drewno, szkło, metal czy plastik to zestawienie odważne, ale dające unikalne efekty. Kolekcja blatów w stylu Vintage Pfleiderera jest wynikiem inspiracji projektantów nowymi trendami, które rodzą się w odpowiedzi na potrzeby osób, które poszukują śmiałych, wyrazistych rozwiązań w architekturze wnętrz. Blaty Vintage łączą w sobie tradycję i nowoczesność. Ich dekory nawiązują do piękna natury, a matowa faktura stylizuje je na postarzałe, szlachetne drewno. Nowoczesność z kolei kryje się w najnowszej technologii produkcji. Blaty posiadają strukturę Fine Grain (FG), która nie tylko zapewnia im doskonale matową powierzchnię przypominająca lakier strukturalny, ale także daje im wyjątkową trwałość, odporność na zarysowania oraz sprawia, że są łatwe w codziennej pielęgnacji. Vintage to najnowsza propozycja Pfleiderera, która doskonale wpisuje się w obecny trend „used look”. W kolekcji znaleźć można 11 dekorów wzorowanych na różnych gatunkach drewna, różnobarwnych skałach oraz motywach roślinnych, które przypominają widoki z letnich wakacji, o których nigdy nie chcielibyśmy zapomnieć.

Przyjazne dla środowiska naturalnego
Wszystkie produkty firmy Pfleiderer Grajewo S.A. wykonane są z materiałów drewnopochodnych uzyskiwanych z pielęgnacyjnych przycinek lasów – niezbędnych dla ich zrównoważonego rozwoju. W pełni nadają się do recyklingu.
 
www.pfleiderer.plGaleria:


powrót


Odwiedzono: 4224 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 17 Sierpnia 2011

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u