Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Listwa przyblatowa z serii EFFECTOR RAINBOW EFFECT

4 Maja 2015
Listwy z kolekcji Rainbow to szeroki wachlarz profili PCV stosowanych w kuchniach, aneksach kuchennych, łazienkach i pokojach kąpielowych. Stanowią doskonałe uszczelnienie zakończeń płytek ceramicznych, zabezpieczając jednocześnie ich brzegi przed uszkodzeniem oraz pełnią rolę dekoracyjną.

Listwa przyblatowa z serii Rainbow ma dodatkowe akcesoria w postaci narożnika oraz zakończeń, umożliwiające wygodny i praktyczny montaż. Profil ten występuje w bogatej  gamie kolorystycznej, w kilkunastu odcieniach i drewnopodobnych wybarwieniach.

Listwa przyblatowa

Profil P61 jest dostępny  w  rozmiarze 25x25 mm, o długości  3m, pakowany po 20 sztuk.  Z kolei zakończenia prawe i lewe oraz narożnik wewnętrzny  są oferowane w kompletach po 30 sztuk. Zaletą listwy przyblatowej jest m.in. jej estetyczne wykonanie  oraz szeroka gama kolorystyczna, obejmująca dwa odcienie srebrnego, najpopularniejsze kolory drewnopodobne oraz biel, beż
i zieleń.

Pozostała oferta

Profile wewnętrzne i zewnętrzne z kolekcji Rainbow mają wysokość od 7 do 10 mm, długość:  2,5 m. dostępne są  zarówno w szerokiej ofercie kilkudziesięciu  kolorów jednorodnych, jak również w bogatej palecie odcieni imitujących kamienie szlachetne oraz marmur. W składseriiwchodzi samoprzylepny  profil uniwersalny w kolorze białym, który zapewnia doskonałą izolację połączeń pomiędzy urządzeniami sanitarnymi, a ścianą lub glazurą. Jego długość wynosi 3,4 m, jest dostępny w dwóch wysokościach 40 lub 60 mm - do wyboru. Profil sprawia, że połączenie elementów wygląda bardzo estetycznie, a dodatkowo pełni ważne funkcje praktyczne. Jego zastosowanie przeciwdziała zaciekom oraz skutecznie zapobiega powstawaniu pleśni, a montaż jest dziecinnie prosty. 


Więcej informacji na  www.effector.com.pl


Zobacz prezentację EffectorGaleria:

powrót


Odwiedzono: 1824 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 4 Maja 2015

Podziel się    Bruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u