Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Prawdziwie włoski temperament tylko z Freggia Professionale

6 Kwietnia 2016
Pasję gotowania można wyrazić na wiele sposobów. Dla jednych jest to doskonalenie warsztatu pod okiem najlepszych, dla innych – posiadanie sprzętu godnego światowej sławy mistrzów kuchni. Niezależnie od podejścia, każdy z amatorów domowego gotowania doceni komfort i wygodę, jakie zapewnią mu urządzenia Freggia linii Professionale – pięciopalnikowa kuchnia gazowa z powiększonym wnętrzem piekarnika oraz designerski okap przyścienny.
 

Kuchnie gazowe Freggia linii Professionale zostały zaprojektowane w dwóch wariantach – z piekarnikiem gazowym lub elektrycznym, których pojemności sięgają od 110 l do nawet 119 l – w zależności od modelu.Każda z nich dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych: klasycznym inox, subtelnym szampańskim i wyrazistym antracytowym.
 
Urządzenia o szerokości 90 cm wyposażone są w płytę do gotowania z pięcioma palnikami o różnej mocy. Dzięki takiemu zróżnicowaniu pól grzejnych, szybko i bez problemu możemy przygotować wystawną kolację składającą się z kilku dań lub rodzinny obiad, wymagający różnej wielkości naczyń. Maksymalny efekt gotowania uzyskamy dzięki palnikowi „potrójna korona”, pasującemu również do garnków o dużej średnicy dna. Dodatkowo żeliwne ruszty oraz zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu umożliwią komfortowe i bezpieczne korzystanie ze sprzętu. Nietuzinkowego charakteru nadają urządzeniom lustrzane drzwi, które w połączeniu z metalowymi uchwytami oraz srebrnymi teleskopowymi nóżkami wprowadzą nutę nowoczesności do każdego kuchennego wnętrza.

To, co wyróżnia kuchnie gazowe Freggia, to wielofunkcyjny piekarnik o zwiększonej objętości, który doskonale dostosowuje się do wciąż rosnących wymagań konsumentów. Mając do dyspozycji grill i profesjonalny rożen (występujące w obu wersjach piekarnika), oraz możliwość rozmrażania i pieczenia z termoobiegiem, przygotowywanie skomplikowanych dań nie będzie już stanowiło wielkiego wyzwania. W kuchniach Freggia zamontowano również intuicyjny wyświetlacz sterowany dotykiem, ułatwiający kontrolę czasu pieczenia.

Dopełnieniem warsztatu pracy każdego entuzjasty sztuki kulinarnej będzie okap zapewniający komfort gotowania oraz należytą czystość kuchennej przestrzeni. Model Freggia CHPO9X, dzięki funkcji Clean air, umożliwia ciągłą cyrkulację powietrza, a sterowanie Soft touch – łatwość i szybkość obsługi. Okap został wyposażony także w 4 poziomy intensywności pracy, co pozwala na wybór optymalnego trybu działania urządzenia. O wysokiej wydajności pochłaniacza świadczy silnik, gwarantujący moc ssania na poziomie 728 m3/h, przy jednocześnie obniżonym natężeniu hałasu. Dodatkowo okap posiada trwałe innowacyjne filtry-deflektory przeciwtłuszczowe, wykonane z aluminium i ze stali.
 
Kuchnie wolnostojące Freggia linii Professionale  kosztują od 7 199 zł zł do 7 499 zł zł. Okap przyścienny Freggia CHPO9X to koszt rzędu 2 249 zł.
 
Produkty FREGGIA dostępne są w wybranych salonach ze sprzętem AGD/RTV.

Więcej informacji o asortymencie marki można znaleźć na stronie internetowej: www.freggia.pl
 
 Galeria:
powrót


Odwiedzono: 1609 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 6 Kwietnia 2016

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u