Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Zlew z opcją oszczędzania miejsca

21 Października 2011
Boom w światowej aranżacji przeżywają kuchenne zlewy z płytkimi komorami. Głównie dlatego, że masowo myjemy naczynia w zmywarce i tylko czasem opłukujemy pojedyncze rzeczy w zlewozmywaku. Mniejsza komora oznacza oszczędność miejsca, ale też spore ułatwienia. Zwłaszcza dla kobiet w ciąży, osób starszych, które nie mogą się schylać, ale też dzieci, które pomagają rodzicom w codziennych obowiązkach.

Płytka komora zlewu ma zazwyczaj około 12-16 centymetrów głębokości. Jest sporym ułatwieniem, ale też sojusznikiem w walce o wolne miejsce zwłaszcza w małych kuchniach. - Im płytszy zlew tym więcej miejsca w szafce pod nim, a to oznacza, że możemy prowadzić selektywną zbiórkę śmieci albo po prostu zmieścić tam więcej półek na środki czystości – mówi Maria Kubiak, ekspertka ds. produktu z firmy Kuchinox.  
Ciekawym modelem nowoczesnego zlewu, który oszczędza miejsce jest Ibiza, sygnowana przez markę Laveo. To rzadko spotykany na polskim rynku nowoczesny design z kwadratową płytką komorą, który tworzony jest z supertrwałego materiału o nazwie poligran. Tworzywo o 35-letniej gwarancji to aż 80 proc. minerałów połączonych żywicą poliestrową, która zapewnia im szczelność i długowieczność. Ibiza pasuje niemal do każdej aranżacji, choć najlepiej komponuje się z blatami  w kolorze drewna i stylowymi dodatkami. Można ją kupić w sieci Castorama i Leroy Merlin.
 
www.laveo.pl

 Zobacz prezentację Laveo
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 3477 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 21 Października 2011

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u