Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Łączniki w najczystszej postaci.

29 Lipca 2015
Aranżując dowolną przestrzeń zawsze staramy się znaleźć złoty środek pomiędzy aktualnymi trendami oraz uniwersalną klasyką. Odpowiedzią na tego typu dylematy jest kolekcja osprzętu elektrycznego KIER firmy OSPEL, która wzbogaci zarówno nowoczesne, jak i bardziej nastrojowe wnętrza. Jej prosta linia oraz funkcjonalny charakter udowadniają, że czasem poprzez całkowite wykluczenie zdobnych elementów możemy osiągnąć najbardziej stylowy efekt.
 

Mniej znaczy więcej

Osprzęt elektryczny z linii KIER firmy OSPEL to przede wszystkim klasyczne połączenie dwóch ponadczasowych pierwiastków – elegancji i prostoty. Poza estetycznym wyglądem każdy spośród wchodzących w skład kolekcji łączników oraz gniazd odznacza się wysokim stopniem funkcjonalności, którą dostrzec można w prostej, lecz stylowej linii poszczególnych elementów. Decydując się na wykorzystanie łączników z kolekcji KIER firmy OSPEL we wnętrzu własnego domu możemy wybrać jeden spośród dwóch wariantów. Pierwszy z nich charakteryzuje się bardzo oszczędną, minimalistyczną formą, która nie została zakłócona żadnymi ozdobnikami. Drugim natomiast są łączniki, które wzbogacono ciekawym i oryginalnym podświetleniem. W kolekcji KIER firmy OSPEL znajdziemy również szereg specjalistycznych elementów, takich jak precyzyjnie oznakowane łączniki schodowe, żaluzjowe i krzyżowe, gniazda antenowe i teleinformatyczne oraz ściemniacze. Ponadto każdy element osprzętu elektrycznego z kolekcji KIER firmy OSPEL dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – białym i beżowym.

Modernizm oswojony

Kolekcja KIER firmy OSPEL pokazuje, w jaki sposób nowoczesne wnętrza uczynić bardziej przyjaznymi dla mieszkańców. O ile wyrafinowane formy doskonale sprawdzają się w przypadku budynków komercyjnych, o tyle w domu częściej poszukujemy przytulnego zacisza, aniżeli perełki współczesnego designu. Wybierając osprzęt elektryczny z kolekcji KIER firmy OSPEL mamy szansę wykreować nowoczesną aranżację, która nie będzie przytłaczać  pomieszczeń domu swoją surowością. Te proste, stylowe, funkcjonalne, a zarazem dopasowujące się do różnorodnych stylizacji łączniki oraz gniazda staną się przyjaznym dla oka detalem zdobiącym domowe ściany.
Wybierając kolekcję osprzętu elektrycznego KIER firmy OSPEL zyskamy pewność, że uda nam stworzyć efektowne i gustowne wnętrza z subtelną nutą nowoczesności.
 Galeria:powrót


Odwiedzono: 2206 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 29 Lipca 2015

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u