Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Biały to nowy czarny

15 Lipca 2016

Od kilku sezonów szturmuje wybiegi wielkich projektantów, salony samochodowe i wnętrza. Kojarzy się z czystością i jest świetnym tłem dla barwnych plam innych kolorów. W łazienkach do tej pory zarezerwowany był dla ceramiki, w kolekcji armatury łazienkowej Solano oryginalnie współgra z zimnym, połyskującym chromem. Biały - ponadczasowo elegancki, nowocześnie minimalistyczny.


„Kolor bez koloru” we wnętrzu działa uspokajająco i wprowadza porządek. Optycznie powiększa pomieszczenia i – odbijając światło – rozjaśnia je, dając wrażenie przestronności i świeżości. Dobrze komponuje się z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno czy kamień, doskonale wygląda też w połączeniu z metalem. Sprzyja początkującym dizajnerom – wybacza błędy dzięki dziesiątkom odcieni, które równie dobrze wyglądają w zestawieniu ze sobą, jak i z innym kontrastującym kolorem. Ale i wymaga: choć daje wrażenie schludności, sama tej schludności potrzebuje.
 
Rodzina natryskowa Solano, do której należą dwa zestawy natryskowe, kolumna natryskowa z słuchawką i deszczownicą oraz sama słuchawka, łączy ciepłą biel sita z chłodnym chromem korpusu. Słuchawka pozwala na uruchomienie 3 rodzajów strumienia: deszczowego, hydromasażu i mieszanego, a system antykamień zabezpiecza ją przed zbieraniem się osadów z wody. W zależności od modelu możliwe jest przekładanie słuchawki na dwóch wysokościach drążka lub łatwe i szybkie przełączanie pomiędzy natryskiem a deszczownią. Zestawy natryskowe posiadają także system antyskręt i regulację rozstawu mocowania drążka.
 
SOLANO zestaw natryskowy z drążkiem, cena:  130 zł
SOLANO zestaw natryskowy z opcją  przekładania słuchawki, cena: 246 zł
SOLANO słuchawka natryskowa, cena: 45 zł
SOLANO kolumna natryskowa z słuchawką i deszczownią, cena: 340 złGaleria:
powrót


Odwiedzono: 1545 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 15 Lipca 2016

Podziel się    Bruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u