Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Funkcjonalna łazienka na miarę oczekiwań - Radaway

28 Listopada 2018

Aranżowanie przestrzeni łazienkowej to wbrew pozorom bardzo skomplikowany proces. Główną przeszkodę najczęściej stanowi mały metraż oraz konieczność ustawienia urządzeń sanitarnych w konkretnych miejscach, co wymuszone jest poprzez lokalizację rur dopływowych i odpływowych. Radaway to producent kabin prysznicowych, brodzików oraz innej armatury łazienkowej. Marka stara się tworzyć innowacyjne rozwiązania, które dadzą klientom duże spektrum możliwości, jeśli chodzi o dostosowanie wnętrza łazienki.

 

Stosuj innowacyjne rozwiązania!
 

Nikt nie powiedział, że mała łazienka, to pomieszczenie, w którym nie można pofantazjować. Wystarczy tylko dobrać odpowiednie produkty oraz mieć pewną wizję. Radaway swoim klientom zapewnia przede wszystkim to pierwsze, jednak wykwalifikowana kadra pracowników służy również pomocą i radami. Jeżeli mamy już odpowiedni sprzęt wystarczy dokładnie przemyśleć i zaprojektować łazienkę. Małe pomieszczenia nie są ograniczeniem w żadnym stopniu. W łazienkach o niewielkim metrażu warto zrezygnować z brodzika lub po prostu łączyć ze sobą elementy. Szafka Radaway, która na górnej ścianie posiada zamontowaną misę umywalki, to doskonały pomysł na to, aby upiec dwie pieczenia na jednym ogniu. Mała szafka zapewni miejsce na ręczniki, kosmetyki, czy inne przybory, które trzymamy w łazienkach, a umywalka będzie funkcjonalnym urządzeniem sanitarnym, które to powinno znaleźć się w każdym domu.
 

Łazienka, która pokocha każdy
 

Nie można również zapominać o estetyce wystroju łazienkowego. Radaway to firma, które produkuje niezwykle funkcjonalne urządzenia, aczkolwiek producent nie zapomniał również o względach estetycznych. Wszystkie kabiny prysznicowe i brodziki, to niezwykle ładne elementy wykonane z tworzyw z estetycznymi wykończeniami. Przeźroczysta kabina prysznicowa pokryta ciekawą fakturą, czy śnieżnobiałe misy brodzików i umywalek, to zdecydowanie wystrój, który idealnie sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu łazienkowym. Wybór jest naprawdę duży, dlatego jesteśmy przekonani, że przeglądając ofertę Radaway uda się dotrzeć do produktów, które przypadną do gustu zarówno mieszkańcom, którzy na co dzień będą korzystać z łazienki, jak i wszystkich gości, którzy okazyjnie będą mieli okazję ją odwiedzić. 
 

Armatury łazienkowej Radaway można szukać w dobrych sklepach i salonach z wyposażeniem dla domu, jak również w sklepach internetowych. Witryna producenta oferuje szeroki asortyment urządzeń, które doskonale sprawdzą się podczas remontów, jak i wyposażania nowo powstałej łazienki. 

 

 
Galeria:


powrót


Odwiedzono: 652 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 28 Listopada 2018

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u