Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

Innowacje poparte doświadczeniem - stelaże podtynkowe DELFIN

27 Lipca 2017

Podtynkowe zestawy instalacyjne cieszą się coraz większym zaufaniem i zainteresowaniem. Ukrycie instalacji w ścianie sprawia, że łazienka staje się bardziej przestronna, funkcjonalna i nabiera nowoczesnego charakteru. Marka DELFIN już od niemal dekady rozwija swoje portfolio właśnie o tę grupę produktową. Obecnie wprowadza na rynek unowocześnione modele, które są jeszcze wygodniejsze w montażu i są bardziej komfortowe w codziennym użytkowaniu.

 

 Stelaże podtynkowe DELFIN - tradycja i nowoczesność

W ofercie marki DELFIN dostępne są dwa modele stelaży podtynkowych: Delfin A101 i Delfin Star. Oba charakteryzują się solidną konstrukcją, są komfortowe w użytkowaniu i ekonomiczne. Różnią się od siebie mechanizmem uruchamiania spłuczki, wyglądem i nieznacznie wymiarami. Model Delfin Star to sprawdzona i klasyczna propozycja dla tych instalatorów, którzy cenią sobie znane i sprawdzone rozwiązania. Unowocześniony model DELFIN A101 zaskarbi sympatię instalatorów jaszcze łatwiejszym montażem, a u klientów końcowych większą dyskrecją użytkowania. Marka ma także w swojej ofercie stelaże podtynkowe DELFIN do umywalek, pisuarów i bidetów, a także cztery wzory przycisków. 

Nowy DELFIN A 101

 Zmiany w zestawach podtynkowych do WC Delfin A101 dotyczą przede wszystkim: ramy montażowej, rękawa, uchwytu kolana odpływowego, mechanizmu sterującego, ramki przycisku oraz  kolorystyki ramy. W ramce rękawa zostało zmienione jego mocowanie do zbiornika. Montaż odbywa się poprzez zatrzaśnięcie w otworach, co znacznie przyspiesza czas instalacji. Ramki dostępne w zestawie umożliwią montaż systemu Delfin A101 w zabudowie ciężkiej i lekkiej z płyt kartonowo-gipsowych.  Nowa konstrukcja uchwytu kolana odpływowego ułatwia jego montaż. Kolano można przesuwać w poziomie i ustawiać jego głębokość w stosunku do ramy w ośmiu położeniach do 93 mm. Jest o wiele łatwiejsze do podłączenia różnych rodzajów muszli klozetowych, które wymagałyby bardziej złożonych działań podczas instalacji. Nowa seria modułów wyposażona jest w przeprojektowany mechanizm sterujący montowany pomiędzy zaworem spustowym a przyciskiem. Dzięki pomysłowemu systemowi mechanizm jest pewnie zamocowany w zbiorniku. W celu zminimalizowania słyszalnego hałasu przycisku podczas spłukiwania, śruby stykające się z przyciskiem wyposażono w miękki kołnierz, który absorbuje wstrząsy generowane przez naciśnięcie przycisku. Także przycisk i jego system mocowania do zbiornika przeszły znaczącą modernizację, dzięki której instalacja jest szybsza i nie wymaga użycia narzędzi. Dzięki poszczególnym elementom tłumiącym, przycisk pracuje cicho i jest lepiej zamocowany do ścianki.

Więcej informacji na stronie: www.grupa-sbs.pl

 

 

 

 

 

 

 

powrót


Odwiedzono: 623 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 27 Lipca 2017

Podziel się    Bruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u