Wyszukaj w serwisie:


odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

LA TORRE - nowa marka armatury na rynku polskim

19 Lutego 2018

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż 15 lutego 2018 roku podczas 3. edycji targów 4 Design Days zadebiutowała  nowa marka armatury - LA TORRE. Już wkrótce produkty będą dostępne w sprzedaży w sieci salonów łazienek BLU na terenie Polski.

 

LA TORRE to włoska rodzinna firma z kilkudziesięcioletnią tradycją, zajmująca się produkcją ekskluzywnej armatury do łazienek i kuchni. Od 1994 roku jej wyroby dostępne są nie tylko we Włoszech, ale i za granicą, a obecnie dotarły również na polski rynek. Produkty LA TORRE wyróżniają: elegancka linia wzornicza i innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz najwyższe standardy sanitarne i ekologiczne, zgodne z normami poszczególnych krajów. Do priorytetów właścicieli marki należą przede wszystkim: wykorzystywanie do produkcji materiałów bezpiecznych dla użytkownika i poszanowanie dla środowiska naturalnego, przejawiające się m.in. troską o oszczędne korzystanie z wody. Wszystkie zastosowane składniki posiadają atesty zezwalające na kontakt z żywnością. W 2015 roku firma uzyskała znak jakości OQC (sprawdzone pochodzenie i jakość), uczestniczy też w programie certyfikacji WATER LABEL, dołączając do każdego produktu etykietę z informacją o zużyciu wody.

LA TORRE współpracuje ze znakomitym projektantem Marco Poletti - autorem ponad 700 projektów, laureatem wielu prestiżowych konkursów, tworzącym dla najbardziej liczących się marek w świecie mody (m.in. Cerutti, Christian Dior, Valentino), branży towarów konsumpcyjnych i mebli.

Więcej informacji o włoskiej firmie na stronie: 
www.wloskielazienki.pl/la-torre

powrót


Odwiedzono: 944 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 19 Lutego 2018

Podziel się    Bruk Bet
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u