Wyszukaj w serwisie:
odkurzacze centralne
wnętrza

budowa

wokół domu

znajdź nas na facebook

NOWOŚĆ! O krok przed Tobą-przycisk spłukujący z czujnikiem ruchu TECElux mini

31 Sierpnia 2016
Producenci urządzeń sanitarnych coraz częściej stawiają na technologię, proponując inteligentne rozwiązania, które udowadniają, że luksus może być na wyciągnięcie ręki. Jednym z nich jest nowość w ofercie przycisków spłukujących firmy TECE. TECElux mini to propozycja dla osób poszukujących nowoczesnych, higienicznych i estetycznych rozwiązań. 
 

Elektronika w służbie higieny

TECElux mini to nowy, szklany przycisk spłukujący firmy TECE, który łączy w sobie wysokiej jakości technologię oraz klasyczny, minimalistyczny design. Przycisk posiada czujnik ruchu i może być obsługiwany bezdotykowo. Wyposażony jest także w nowoczesną technologię LED podświetlającą kontury klawiszy. Kontury przycisków podświetlają się automatycznie, gdy użytkownik terminala znajdzie się w polu działania czujnika. Produkt wyróżnia się ekstrapłaską powierzchnią, a w połączeniu z ramką instalacyjną może być montowany bezpośrednio w ścianie (montaż zlicowany). TECElux mini dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i czarnym. 

Luksus w zasięgu ręki

Programowanie i zmiana ustawień elektronicznych przycisku, a także dostosowanie ich do indywidualnych wymagań użytkownika, odbywa się za pomocą pilota. Użytkownik może zaprogramować takie funkcje, jak: spłukiwanie higieniczne (od 24 do 336 godzin), poziom oświetlenia (od 1 – bardzo jasne do 4 – ciemne), aktywacja podświetlenia (od 20 sekund do 5 minut), funkcja czyszczenia (włącz/wyłącz), automatyczne spłukiwanie (wył/5 minut), obsługa bezdotykowa, czułość (długa/krótka). Wystarczy zbliżyć się do elektroniki do momentu aktywacji oświetlenia przycisku, skierować pilota w stronę środkowej części w odległości 5–10 cm, a następnie wybrać odpowiedni przycisk na pilocie.

TECElux mini:
Wymiary – 220 x 150 x 8 mm. 
Cena netto – od 1 450 zł

Więcej na www.tece.pl
 Galeria:


powrót


Odwiedzono: 1325 razy
Opublikowano przez: Pomysł na dom
Data publikacji: 31 Sierpnia 2016

Podziel się    Bruk Bet

blachodachówka firmy Traffic

kominki elmes

sauny na wymiar producent Warszawa i Białystok
podobne artykuły oferta eksperta


freshweb.pl | NetSoftware
2019 © Wszelkie prawa zastrzeżone stat4u